Sklamání

Recenze hotelu Be Live Collection Canoa **** - Dominikánská republika - La Romana - Bayahibe

Chtěli jsme tentokrát vyzkoušet jižní stranu ostrova, ale bohužel. Po cca třech metrech od písečné pláže v moři kameny. Pláž přelidněná, několik hlasitých diskoték včetně u bazénu, které navzájem zápasí kdo silněji. Personál (až na veliké výjimky-snad 3lidi) velice znechucený a neochotný. U bazénu ten tmavý ,,barman,, neumí(nechce) neodpovídá ani na děkuji. Prostě Vám pohodí pití v nejlacinějším umělohmotným kelímku s kyselým ksichtem. V restauraci, jako by jsme je otravovali. Chyběl velice často meloun, ananas. Jídlo je nelogicky rozloženo. U nápisu saláty bylo sladké atd. Málo z obsluhy ovládá anglicky a německy nikdo. Na vše Vám odpovídají po svém. Na víkendu dojedou domorodci a vše pak ožívá - ovšem opět jen pro ně. Večerní program?? Mám již zcestováno opravdu vícero destinací, ale toto byl amaterismus s ozvučením, který řezal uši i s hlavou. Taky mi hodně vadí, že cestovní kancelář má na webových stránkách fotky z VIP prostor, a od tama Vás potupně vyženou, nebo vůbec nepustí!!!! Už při příjezdu nám recepční oznámil, že pokud chceme lepší pokoj, tak za +20,-tsc.!!! Hotel je vybydlený. Nazpět jsme měli letět jako tam AIR France - letěli jsme s Portugalcemi a se zpožděním a nervy s těsným přestupem v Paříži!!! Nepochopil jsem. Takže, kdo chce odpočívat, relaxovat a užít si trochu luxusu, tento hotel nedoporučuji.

Ubytování (2 / 5)

Hotel je vybydlený -chtělo by to renovaci

Strava a stravování (2 / 5)

Chyběl velice často meloun, ananas......

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Personál velice znechucený a neochotný. U bazénu ten tmavý ,,barman,, neodpovídá ani na děkuji. Asi toho má plný kecky. My za to ale nemůžeme.

Pláž a moře (2 / 5)

Po cca třech metrech od písečné pláže v moři kameny

Okolí hotelu (2 / 5)

Celkový dojem (1 / 5)

....kdo chce odpočívat, relaxovat a užít si trochu klidu s luxusu, tento hotel nedoporučuji

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.