Výsměch recenzentům a hotelu.

Recenze hotelu Be Live Collection Punta Cana **** - Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro

Hotel sám si dává 5*. Realita je v této kategorii radikálně jiná. Tuhle kategorii hotelový management nikdy nenabídne. A i kdyby, řvoucí kanadští dřevorubci jim to stejně zkazí. Nezbývá nic, než ta VIP kategorie.

Ubytování (4 / 5)

Dobré, pokud jste VIP turista a nebudete nucen bydlet v přízemí "pěší zony". Nevím, do jaké míry vám recepce ve vašich požadavcích vyhoví. Normálně se to nedělá.

Strava a stravování (3 / 5)

Food and beverages jsou 2 kategorie hodnocení. Kdo to neví, nemá psát recenzi a je diletant. To první by mohlo splnit kategorii 5*, pokud nebude maso tvrdé, suché a fádní - nedokořeněné. To druhé ja na úrovni velmi slabých 3*. Doporučuji přivést si vlastní nerozbytné skleničky, brčka a míchátka koktejlů. Zde jsou tyto intrumenty neznámé. Mochito a gin tonik rovnou vyškrtněte - jsou nepitné. Zbytek je v 5* hotelu urážka na cti.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Lidi jsou fajn a budou se vám věnovat, pokud se s nimi domluvíte - španělsky.

Pláž a moře (3 / 5)

Stín, pokud jej vyžadujete, má cenu zlata. Několik palem a slunečníků vás nezachrání - pokud ale, jako před tím, nejste VIP host. Takže, budete vstávat v 6.30 a půjdete si s ranním davemu rezervovat lehátko na pláži ve stínu. A nezapomeňte vaše lehátko patřičně "zajistit", aby jste o něj během snídaně nepřišli. I vy budete milovat služby 5* hotelu. Letos v lednu denně pršelo, moře bylo špinavé a zatraceně studené. |Noční teploty byly kolem 20°C a foukal studený vítr. (Výjimka.)

Okolí hotelu (3 / 5)

Rezervace výletů a turistické zájmy jsou individuální.

Celkový dojem (3 / 5)

Když si tohle vše zařídíte a zorganizujete, tak dovolenou přečkáte - třeba i v pohodě. Neznám ale nikoho, kdo by poručil větru a dešti. Vy ano? Dejte mi vědět.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.