Lednová dovolená

Recenze hotelu Be Live Experience Playa De La Arena **** - Španělsko - Tenerife - Puerto de Santiago

Překvapivě vynikající hotel.

Ubytování (5 / 5)

Malá připomínka - v koupelně není větrání.

Strava a stravování (4 / 5)

Důvod odebrání hvězdičky - grilované maso z grilovacího pultu bývalo poměrně tvrdé. Jinak byl výběr široký. Trochu jsem postrádal "ostřejší" jídla.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Bez problémů a velmi ochotní. Jedinou připomínkou, pro niž však neodeberu hvězdičku, je to, že na pokoji chyběly obvyklé informace o hotelu a službách. Ty jsem sice na listině A4 obdržel při příjezdu, ale chyběla tam např. cena za použití trezůrku.

Pláž a moře (4 / 5)

Zde jen stručně - byli jsem u moře jen jednou a jen chvíli. V lednu je to tak obvyklé. Většina hostů však trávila dnmy u bazenů.

Okolí hotelu (4 / 5)

Měli jsem výhled na severní stranu, takže jsme se na pokoji příliš nepotili. Vedle hotelu je jakási bouranice, zřejmě se tam bude něco stavět.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel překonal očekávání (minule jsme byli ve vynikajícím hotelu Best Jacaranda, který jsme dosud považovali za naši hotelovou špičku). Tento hotel se mu však nejspíše vyrovnal a v něčem i převýšil. Je skutečností, že byla absolutní benevolence při kontrolách all inclusive (zřejmě tam však nikdo jen s polopenzí nebyl) a že při žádném požadavku jsem nenarazil na sdělení, že "to do all inclusive nepatří".

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.