Silvestr 2016

Recenze hotelu Beach Rotana Abu Dhabi ***** - Spojené arabské emiráty - Abu Dhabi - Abu Dhabi

Do hotelu jsme přicestovali v nočních hodinách,hotel velmi pěkný ,pokoje pěkné prostorné,ale ten šok v ranních hodinách začal hrozný hluk,tak jsme otevřeli balkon no hrůza vedle se staví hotel, takže neustálý hluk a smrad.Takže ,kdo plánujete cestu do tohoto hotelu počítejte s výhledem na staveniště,když nebudete mít zaplacený výhlet na moře.Jinak by byl hotel i zázemí pěkný ,ale až skončí výstavba v sousedství.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje pěkné, čisté,prostorné.

Strava a stravování (5 / 5)

Ve všech restauracích výborné jídlo.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V tomto hotelu po dobu našeho pobytu ,neprobíhaly žádné animační programy,ale je tam velké fitko a ,tenisové kurty. Když je chladněji sauna, pára a vířivka to vše u bazénu super.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž je malinká ,ale s tím se musí počítat,protože hotel je ve městě.

Okolí hotelu (4 / 5)

Kolem hotelu vše pěkně upraveno,pěkný bazén,akorát nedostatek lehátek ,když někdo přišel později, bylo všude obsazeno,známý nešvar turistů naházet na lehátka ručníky a neobjevit se celý den.

Celkový dojem (4 / 5)

Musím pochválit,jak krásně byly připraveny stoly a okolí na pláži na silvestra.Kdyby vedle neprobíhala výstavba,tak bychom hotel rádi ještě navštívili,snad až to dokončí.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.