Bella Vista

Recenze hotelu Bella Vista **** - Egypt - Hurghada - Sakkala

S výběrem destinace jsem byla spokojena,jediná věc,která mě zaráží je,že v nabídce zájezdu,ve smlouvě i na voucheru,mám uvedený termín 20.7. - 27.7., přímo v nabídce je doslova 8 dní pobytu - 7 nocí.Skutečnost byla ale taková,že bylo 7 dní pobytu a 6 nocí.V so 27.7. ve 2 hod ráno jsme měli odlet,takže 26.7. ve 23:00 hod jsme opouštěli hotel.Cestu letadlem nepovažuji za pobytový den.Vím,že časy příletů / odletů se mění, i my jsme je při rezervaci měli jiné než byly týden před odletem,ale to nic nemění na tom,že délka pobytu byla o 1 den zkrácena.A asi to není výjimečně,ale vždy.Přijde mi to jako klamání zákazníka,ze strany CK je to menší podvod,aby se nalákali zákazníci na 8-denní pobyt,který je ve skutečnosti o 1 celý den kratší.

Ubytování (4 / 5)

Příjemný hotel blízko od pláže,s krásnou zelení, jediný nedostatek byl,že nám byl přidělen pokoj s výhledem na staveniště,ale bohužel jsme to na recepci neřešili (asi by nám za nějaký bakšiš vyšli vstříc) a poté nás ráno budil hluk ze stavby..

Strava a stravování (5 / 5)

Nemělo chybu,všeho dostatek,opravdu pestrý výběr,na své si přijdou i milovníci sladkého - na mini zákusky jsou opravdu mistři - takže kdo si drží štíhlou linii,tak bude muset mít opravdu pevnou vůli..

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vše bylo v pořádku,jak úklid na pokoji - který jsme vždy odměnili, tak obsluha na baru,u bazénu - mladí barmani byli veselí,prozpěvovali si,prostě byli v pohodě.Zvlášť jsem obdivovala obsluhu v obrovské jídelně,jak byli rychlí,pečliví,úslužní a ještě se usmívali na hosty.To tedy palec nahoru !!!

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž i moře bylo čisté,už pár metrů od břehu jsou při šnorchlování vidět nádherné rybičky,korály a útvary.Boty do vody nejsou nutné.Pláž je menší,ale s tím jsme počítali,jen je každé ráno boj o lehátka,vstávat v 7 hod se nám opravdu nechtělo, tak jsme chodili na nižší střechu,kde byla lehátka vždy volná.

Okolí hotelu (4 / 5)

Příjemné venkovní posezení pro hosty,podél decentně osvětlených chodníčků polstrované pohovky na sezení,bazén - otevřený do 18 hod,Až na zmíněné staveniště je okolí hotelu bez připomínek.

Celkový dojem (4 / 5)

Vše o.k. - šipky,animátoři,karakoe,kurzy potápění,večery s grilováním (ty už za příplatek),nudit se rozhodně nebudete.Průvodci na výletech mají taky za 1 - aby ne,vždyť mají Bc. z Čj !

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.