Detail recenze: Best Pueblo Indalo Aparthotel

  Španělsko, Andalusie, Mojácar

4/5

Marcela Tomášová:
VELKÝ hotel, určený zejména pro rodiny s dětmi. 90 % Španělů, zbytek hosté jiných národností, obrovský areál, bazény obležené hosty. K moři blízko, když máte ubytování ve spodní části, jinak značná vzdálenost. Dlouhá dojezdová vzdálenost z Murcie na hotel.

Ubytování

Typu apartmánů, jeden pokoj se dvěmi lůžky, v další místnosti kuchyňský kout a rozkládací gauč. Po jeho rozložení se na něm nedá spát, určitě ne 2 osoby ani děti, velmi nepohodlné. Mnozí si dávají matraci na zem a spí na zemi, matrace ale velmi tenká. :( Malý balkon s plastovými židlemi, které se rozpadají. Za mě zcela nevyhovující. Museli jsme to vydržet, manžel se "obětoval".


Strava a stravování

Strava dobrá, vždy je z čeho vybrat. Jen strašné plývání jídlem - od hostů - chovají se tak, jako by celý rok nejedli, naberou si tolik jídla, že to nejsou schopní sníst a většinu z toho vyhodí. S podobným chováním jsme se setkávali v Turecku nebo Egyptě (jiná klientela, ale chování stejné). Bar v rámci AI super - i káva (ne z připravených směsí), pití i džusy, nejen čepované (cola, sprite ...), alkohol také originál, i dobré pivo. Vodu používají ve skle - možno přelít do vlastní láhve a vzít si na pláž, minimum plastových kelímků, což považuji za super.


Vybavení, služby a personál

Úklid pokojů v normě, neměli jsme žádná "zvířátka", což se někdy stávalo u jiných pokojů. Největší katastrofa v jídelně. Chodili jsme brzy (na začátku otevření jídelny), takže nás to ani tak nepostihlo. Jídelna je hodně velká a personál zcela nezvládá uklízení ze stolů. Divný managent - jen málo lidí má All Inclusive, většina si pití platí a to velmi brzdí provoz a je to náročné na obsluhu. V jídelně úklid nic moc, ráno na zemi zbytky po večeři.


Pláž a moře

Moře nádherné, ocenila bych slunečníky a lehátka na pláži v rámci hotelu, hodily by se i osušky na pláž.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Španělsko nádherné, ale určitě bych zde již nejela a vybrala si jiný hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h