Hotel Bin Majid Beach 20.3.-30.9.2019

Recenze hotelu Bin Majid Beach Hotel **** - Spojené arabské emiráty

Čekala jsem ,že v SAE bude luxus,na ubytování mi vadilo stav koupelny a hluk. Dále mi připadalo "komunistické"kontrola při příchodu do jídelny,prokázáním se čísla pokoje,sortiment nabídky jídla byl chudý,hodně mi chybělo ovoce,v takové bohaté zemi a za nemalé ceny zájezdu jsem očekávala více,byla jsem hodně zklamaná.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování 4 hvězdy-značně opotřebovaná koupelna.

Strava a stravování (4 / 5)

Chudý sortiment stravy,nicnéně chutný,ovoce,nakrájené jablko na kousky,chyběl,banán,ananas,broskve apdo.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál ochotný,nicméně měli tempo slimáka,pořád se čekalo na hrnky a skleničky.

Pláž a moře (4 / 5)

Na pláži zdarma lehátka ručníky,moře teplejší než v bazénu.Je výsadou SAE,že kolem pláže je zeď vstupující až do moře,takže si odmyslete procuázky po pláži.

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí noc moc,nejde nikam chodit pěšky,což se nedá nic dělat je to SAE.Nedá se chodit po městě,je to sebevražda,ale to už je destinací,tak zapomeňte na večerní procházky.

Celkový dojem (3 / 5)

Čekala jsem ,že v SAE bude luxus,na ubytování mi vydilo stav koupelny a hluk. Dále mi připadalo "komunistické"kontrola při příchodu do jídelny,prokázáním se čísla pokoje,sortiment nabídky jídla byl chudý,hodně mi chybělo ovoce,v takové bohaté zemi a za nemalé ceny zájezdu jsem očekávala více,byla jsem hodně zklamaná.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.