Velikonoce u Arabů

Recenze hotelu Smartline Ras Al Khaimah Beach Resort **** - Spojené arabské emiráty

Hledali jsem pobyt na Velikonoce. Volba padla na SAE. Buď chcete moře a do lákavé Dubaje si uděláte výlet. Nebo ozelite moře a ubytujete se v centru s neomezenými možnostmi. Bohužel pro nás b) bylo správně.

Ubytování (1 / 5)

Hotel má zlatou éru za sebou. Nutně křičí po rekonstrukci. Často na ubytování tolik nepřihlížím,neboť jsem přes celý den pryč buď na pláži,u bazénu či na výletě, přesto jsem pocítila velké zklamání v poměru ceny a kvality.

Strava a stravování (4 / 5)

Cokoli jsem si naservírovala na talíř,bylo báječné. Místní kuchaře chválím. Přesto bych příště ocenila raději ochutnávku místních specialit. Přizpůsobivost stravě evropským turistům není na místě. Když jedu na dovolenou,ráda poznám zdejší pokrmy.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Jak jsem již psala, hotel patří k těm horším. Přesto personál vše zachraňuje. Je neskutečně ochotný, vždy usměvavý a pro spokojenost hostů by se rozdal.

Pláž a moře (1 / 5)

Nejhorší,co jsem kdy zažila. Turisty,jež jedou k moři a stráví celý pobyt u hotelového bazénu, odsuzuji. Tentokrát jsem se k nim ale také nuceně zařadila. Také mě překvapilo,že hotelový bazén je o víkendu přístupný veřejnosti. Nic proti tomu. Přesto by se mělo přihlížet k tomu,že hosté za pobyt utratili nemalou částku a přijeli sem za odpočinkem, kterého se jim díky ječícím dětem rozhodně nedostalo. Nutno se zamyslet taky nad tím,že jak hotel, jeho okolí a vybavení má určitou kapacitu!

Okolí hotelu (1 / 5)

Prakticky není,kam se projít.

Celkový dojem (2 / 5)

Za cenu zájezdu bych si opravdu představovala něco jiného a to nejsem náročná.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.