Detail recenze: Hotel Blue Mountain Resort

  Polsko, Dolnoslezsko, Szklarska Poreba

3/5

Cena
od 664 Kč/os
Pavel:
Velice pěkný a čistý hotel s apartmány, které jsou velice prostorné

Ubytování

Apartmány velice pěkné, čisté, prostorné i pro více lidí


Strava a stravování

Strava výborná, kuchaři se snažili a bylo to poznat. Nikdy se nestalo, že bychom si nevybrali. Měli jsme zajištěnou polopenzi bufetového stylu a opravdu spokojenost.


Vybavení, služby a personál

Pěkný koutek pro děti, posilovna, vše perfektní, personál ochotný. Anglicky uměli jen málo, ale polsky umím, takže pro nás bez problému. Jedněm Čechům jsem ale musel překládat


review.category.WELLNESS

Pokud mezi lázeňské služby patří i wellness, tak tohle bylo docela slabší. Wellness je sice pěkný, ale hlavně místní rekreanti chodili do saun v plavkách a ze saun rovnou do bazénů a výřivek. Takže docela chuťovka. Že jsou hned u saun sprchy nikoho moc nezajímalo. Tohle je bohužel slabina asi všech polských wellness. Vstup do wellness je sice od 18 let, ale přítomnost hlučných dětí dělala z odpočinkové zony hrací zónu bez klidu.


Okolí hotelu

Okolí pěkné možnost výletů


Celkový dojem

Celkový dojem velice dobrý, který ale hodně shazuje nekázeň ubytovaných rekreantů. Kontrola ve wellness spíše náhodná. Hotel bych doporučil těm, kdo nemají zájem o wellness, ale jen aquapark, který je opravdu moc fajn.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno