Detail recenze: Hotel Blue Sea Apartments

Řecko, Kréta, Makrigialos

4/5

Cena
od 8 570 Kč/os
Ilona:
Skvělá poloha hotelu přímo u moře, ale ve vesnici, kde dávají slepice dobrou noc. Vhodné pro nenáročné, hotel už má svoje za sebou. Pro rodiny s dětmi vhodné jen v případě, že si půjčíte auto, protože je všechno daleko. Trošku rušnější je v nedalekém Makrigialis, vzdáleném cca 2-3 km.

Ubytování

Pokoje jsou dost retro, hlavně koupelna je hrozná. Možná proto ji osvětluje jen malé světýlko nad galerkou. Záchod celou dobu protékal, ale nikdo ho i přes naše urgence spravit nepřišel. Nepočítejte, že byste si tam mohli něco vařit, protože tam není skoro žádné nádobí. Výhledy z balkónů jsou úchvatné, ale chybí slunečníky, takže si tam vzhledem k pražícímu slunku můžete sednout až na večer.


Vybavení, služby a personál

Nikdo naše stížnosti neřešil. Žádný personál se tam nevyskytují a delegátka jen slibuje a slibuje...


Pláž a moře

V okolí je dost míst na divoké koupání téměř o samotě. Organizovaná pláž s lehátky a slunečníky je cca 20 minut chůze, ale stojí za to. Vstup do moře je kamenitý, nutné boty do vody. Nejlepší jsou místa u baru na pláži, kde vás nechají zadarmo, pokud si koupíte nějaké pití. Dělají tam i celkem dobrá jídla, takže tam lze strávit celý den, aniž by člověk musel někam za občerstvením.


Okolí hotelu

Hotel leží hned u hlavní silnice. Není tam žádná promenáda ani obchůdky. Jen asi 4 supermarkety a jedna pekárna. Dále tam nejdete 2 kavárny, restauraci specializující se na kebaby a 4 restaurace hned u moře. Posezení u moře nemá chybu, ale musí si tam člověk zajít min. 20 minut od hotelu.


Celkový dojem

Dojem nám zkazilo hlavně to, že se prý kvůli covidu neuklízelo. Nedostali jsme ani toaletní papír, museli jsme si ho kupovat. K dispozici jsme měli jen 2 malé ručníky na osobu na celých 12 dní pobytu. Cestovní kanceláři *** se to zdálo normální, takže s nimi bych už necestovala.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno