Detail recenze: Bluesun hotel Alga

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi

5/5

Luda:
Letos jsme byli v hotelu podruhé. Prvně v roce 2016. Letos jsme byli ovšem překvapení změnami,bohužel ne lepšími. V roce 2016 měl kazdy přidělen po celou dobu pobytu svůj stůl,v rámci allinclusive jsme dostávali nealko nápoje i pivo v třetinkovych lahvickach jídla,kvalitní víno. Na barech určených allinclusive to samé a dále kávu presso. To je 4" hotelu patří. Letos ovšem zásadně nápoje z automatu, víno také, což ve 4* hotelu je fakt zarážející,presso nic,bez nároku, pouze to jejich co bylo kazdy den ke snídani. No a stoly jako všude jinde, každý si musel nějakým najít nebo čekat až se uvolní. Nechápeme tuto změnu k horšímu . Ze 4* hotelu udělali 3*. Jinak hotel po rekonstrukci moc pěkný, čistý. V baru u bazénu dostanete nápoje do plastovych skleniček. Zde ve večerních hodinách nepříjemným personál. Dostali jsme několikrát špinavé skleničky,objednali jsme si sodu s ledem,dostali obyč.vodu. měli jsme pocit že je moc obtěžuje mě když neplatíte v rámci allinclusive. Někdy raději zalezli a museli jsme si jít pro pití do baru na recepci. Zde nápoje ve skle.,obsluha milá.co jsme objednali to jsme dostali.

Ubytování

Krasne čisté prostorné pokoje. Klimatizace,velikost balkon,denně super úklid. Super.


Strava a stravování

Nealko nápoje pouze z automatu. Tonic není tonic,ale limonáda se sirupem tonic. Příliš těžké na žaludek. To samet cola. Ve 4* hotelu by mohli podat pravé. Jinak jídla dostatek a výborné,kazdy si vybere. Ryby super. Pochvala.zmrzlina 2x denně 7 druhů,opět super.


Vybavení, služby a personál

Personál na recepci super. Na baru v recepci také,ale na baru u bazénu byli nepříjemní. Když jste nebyl platící zákazník tak jste měl smůlu a odbyli vás čistou vodou bez ledu. Zde rezervy jsou. Pokojské příjemné a úklid denně super.


Pláž a moře

Na pláži zabrána místa pro lehátka placená která nikdo nechtěl,takže málo místa. V rámci allinclusive by je měli mít hoste automaticky.


Okolí hotelu

Krasnez a čisté


Celkový dojem

Při porovnání služeb z roku 2016 a letos tj. 2021 došlo k poklesu. Již to není 4* ale spíš průměr 3*. Škoda. Přesto je tu hezky.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno