Dovolená 2019

Recenze hotelu Brilliant Hotel & SPA **** - Albánie - Albánie - Golem

Služby hotelu nám vyhovovaly. Zklamané jsme byly z organizace zájezdů. Na prvním polodenním do města Drač při cestě do přístavu, kde byla plánována návštěva cukrárny, řidič zabloudil.Jezdil s námi hodinu po městě a tak jsme přišly o vyprávění delegáta p.Kutry.V našem autobuse byla animátorka , která nic nevěděla. Druhý výlet taky polodenní do Beratu se protáhl na celodenní,opět jsme proseděly tři hodiny nad plán v autobuse.Jelo se pro několik klientek do oblast Divjaky.Všechen čas ztrávený v autobuse byl na úkor osobního volna, které pak bylo 20 min na WC,kávu, nákup suvenýrů apod. Zájezdy organizovala CK D***

Ubytování (5 / 5)

Koupelna krásná ale není kam dát schnout osuška , ručník. Mokré plavky není možno pověsit na balkon. Varná konvice + sklenky,chybí tácek aby se nepoškodil nábytek. Denně vzorný úklid, výměna osušek a ručníků.Během 7 nocí 1x výměna povlečení.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava pestrá, chybí lepší úprava a naservírování do výběrového pultu. Jídlo umístěno chaoticky např.sladké,přílohy, polévka,studený bufet...Hovězí maso podáváno vždy tvrdé. Prostor pro výběr jídla malý na tak velikou jídelnu,časté fronty. Ovoce byl dostatek a v dobré kvalitě. Chybí zkušenosti a dohled kvalifikované osoby. Nádobí odklízejí po částech a nosí v ruce.Neumí si efektivně zorganizovat práci. Denně doplněna minerálka na pokoj.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel je nový a vše je neopotřebované.Personál hotelu se snaží a snad časem se obrousí drobné nedostatky.Všude vzorná čistota.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž písčitá, denně byla uklízená.Večerní bouřka ovlivní i čistotu moře.Moře je dlouho mělké,otevřené a při větru jsou velké vlny.Lehátka pohodlná, denně možnost výměny osušky.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je skoro na konci promenády. Před hotelem je vše hezké a upravené.Za hotelem je staveniště a všudepřítomný albánský nepořádek.Procházky jsou možné pouze asi 2 km po promenádě a nebo podél moře.Město vzdálené a neexistuje žádná místní doprava.Dva obchody se skromným sortimentem za hotelem.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově jsme byly spokojeny .

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.