Do Bulharska už nikdy!

Recenze hotelu Briz Hotel *** - Bulharsko - Zlaté písky - Zlaté písky

Vrátila jsem se po 30 letech s 4letou vnučkou a konstatuji, že se tam nic nezměnilo. Má vnučka se již třetí den ptala "kdy už pojedeme do Itálie". Prostě tam nic nelze srovnávat s Itálií nebo Řeckem atd. Služby žádné, vysloveně neochotní, otrávení prodavači i obsluha v hotelu. Vůbec se mi nechce věřit, že majitel nevidí, co se děje nebo spíš neděje. Zaměstnancům je to jedno, ale turisté se tam jistě již nikdy nevrátí.

Ubytování (1 / 5)

Nevytřeli nám apartmán za 12 dní ani jednou! WC papír jsme si nosili od bazénu, kde jsme ho pokoutně objevili větší zásobu.Povlečení, které jsme špinavé položili na zem, znovu povlékli! Ručníky nevyměnili... U bazénu v pravé poledne prováděli čištění vysavačem, nalévali tam mezi koupající zelenou skalici a sypali chlor! Po upozornění, že to mají dělat večer, sice přestal, ale po odchodu na oběd, to stejně dokončil. Máme zničené plavky a vnučka ekzem, který si k moři jezdíme léčit...

Strava a stravování (3 / 5)

Naprosto nechápu fronty na jídlo. Nenašli jsme žádný časový úsek, kdy by nebyla fronta. Pak chyběly talíře nebo příbory. A denně si nás odškrtávali ze seznamu před vstupem do jídelny (nechápu všichni měli náramek pro all inclus)

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

vybavení jakž takž ale personál bych vyměnila komplet

Pláž a moře (4 / 5)

moře je O.K ale pouze pro plavce. Po dvou metrech je již hluboko. A ty schody na pláž už také nechci nikdy. Ale o těch CK informuje a tak jsem to prostě zkusila.

Okolí hotelu (3 / 5)

žádné vyžití, ale klid a zeleň

Celkový dojem (1 / 5)

nikdy více

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.