Banan_z_jh

Recenze hotelu Bungalovy Kanegra *** - Chorvatsko - Istrie - Kanegra

Naše dovolená v této lokalitě byla velmi pěkná. Bungalovy vyfocené na úvodní straně nabídky jsou zřejmě z těch dražších, ale i v našem "levnějším" jsme bydleli na úrovni. Doporučuji.

Ubytování (5 / 5)

Ubytovací jednotka byla pro 5 lidí, my jsme bydleli 3. Skládala se ze dvou pokojů a kuchyňky s větší místností se dvěma lůžky. Kuchyňka byla vybavena nádobím, příbory, skleničkami i ostatním porcelánem pro 5 lidí. Dvouplotýnkový elektrický vařič už hodně pamatuje, ale fungoval. Na balkoně je sušák na prádlo a plastový stůl s 5 židlemi. Koupelna s toaletou byla pěkná s osazenou vanou a sprchou. Toaletní papír byl doplňován a ručníky byly za 7 denní pobyt 2x vyměněny.

Strava a stravování (5 / 5)

My jsme měli objednánu polopenzi, probíhala formou bufetu. Jídlo bylo dobré, myslím si že si každý vybral to své, dost mě překvapilo, že je zde možnost domluvit se na bezlepkové stravě, tedy v rámci možností. Bylo mi sděleno v čem lepek není. Jediné co kazilo dojem bylo chování hlavně dětí a také dosti nešťastně poskládaný bufetový stůl. Přístroj na zmrzlinu byl uprostřed výdeje, takže "štrůdl" dětí bránil v přístupu k teplému jídlu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení jsem již popsal v ubytování. Služby: internet - za poplatek, lehátko u vody - za poplatek pro hotel, parkování auta u bungalovu - za poplatek. Chápu, že Chorvatsko internetové připojení teprve asi buduje, ale mohlo by být přístupné zdarma alespoň třeba na recepci s omezenou rychlostí, lehátka - to je v Chorvatsku normální, parkování auta - kdyby ho bylo možno nechat před "kempem", tak bych to bral, že někdo ho chce mít u sebe a neudělá krok pěšky a někomu by to nevadilo, jenže tato možnost zde schází, není tedy možnost volby zda auto dovnitř za poplatek 1€ na den nebo ne, protože je jen jedna možnost - dovnitř - toto nechápu. Personál hotelu: nejvíce jsme přišli do kontaktu s personálem kuchyně (jídelny), zde musím říci, že všichni byli opravdu strašně milí, vstřícní a usměvavý, paní zřejmě vedoucí co nás při vstupu vítala a zapisovala byla velice příjemná, na naše dotazy se všichni snažili odpovědět a nějak pomoci nebo vysvětlit. Když jsme si naplánovali výlet do Benátek, což z této destinace vřele doporučuji, nebyl problém nechat si místo stravy připravit celodenní balíček s jídlem na cestu.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je kamenitá, menší, je možno odpočívat v přilehlém parku. Samozřejmě jsou zde i menší přístupy do vody s mini pážičkami.

Okolí hotelu (5 / 5)

Celý resort je v kopci a parku. Je zde restaurace u pláže (pivo, káva, zmrzlina, koblihy), takové rychlé občerstvení s možností posezení, dále Gril to je restauračka na lepší úrovni s kuchyní a jídelním lístkem, mimo již zmíněného, a pak "občerstvení" pod jídelnou, nám připadala zdejší gastronomie jako "mikrovlnková" tedy z polotovarů. V areálu je i obchod kde je možno nakoupit vodu a jiné potraviny, drogerii atd.. Je velice dobře zásobená a myslím si, že tam každý najde to základní co potřebuje. Vzhledem k místu opravdu doporučuji, jak jsem již uvedl, výlet do Benátek. My jsme jeli autem do Terstu na vlak a za 2 hodiny jsme byly v Benátkách, po opuštění nádraží stojíte přímo u hlavního Benátského kanálu.

Celkový dojem (5 / 5)

Naše dovolená se vyvedla, přeji to i ostatním.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.