Detail recenze: Camping Hameau Les Canisses

Francie

3/5

Cena
od 3 420 Kč/os
Alena:
Ubytování odpovídalo popisu v nabídce, bungalov byl uklizený, vybavení v základní a laciné kvalitě, personál recepce vstřícný. Pro dva dospělé limitovaný, ale dostačující prostor pro přespání, hygienu i přípravu jídla.

Ubytování

Bungalovy v kempu oddělené od sebe živými ploty, veranda, malá koupelna se záchodem, kuchyňský kout + palanda v hlavní místnosti, spací kout s postelí cca 140 cm + 1 skříň. Parkovací místo může být vzdálené od bungalovu.


Vybavení, služby a personál

V bungalovu klimatizace, lednice, MW trouba, el. vařič a kávovar + nádobí, také sušák na prádlo a televize. Není k dispozici varná konvice. Místní deky nevábné ( měli jsme vlastní + vlastní povlečení). Malý čistý bazén k dispozici, prádelna u recepce. Wifi dostupná v prostoru recepce poblíž silnice, bez pohodlí, soukromí nebo stolu, případně jen lavička na chodníku mimo otevírací hodiny recepce . Hlavní těžké vjezdové brány pro auta se musí vždy ručně odtlačit a zase zavřít. Recepční byli vstřícní a vyřešili s námi ochotně všechny problémy (nefunkční lednice, chybějící vybavení), ale je nutná francouzština (bez angličtiny). Sportovní ani kulturní vyžití jsme nehledali, takže neposuzujeme.


Okolí hotelu

Městečko Gruissan není pěšky dostupné, spíše autem nebo na kole. Ve volných a slunných dnech obsazené silnice i parkoviště. Okolní krajina je skalnatá, plná vinic a zajímavá. Pláž je nedaleko, obchody pro turisty a restaurace jsou poblíž.


Celkový dojem

skromné ubytování za rozumnou cenu


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h