Skromné ubytování za rozumnou cenu

Recenze hotelu Camping Hameau Les Canisses - Francie

Ubytování odpovídalo popisu v nabídce, bungalov byl uklizený, vybavení v základní a laciné kvalitě, personál recepce vstřícný. Pro dva dospělé limitovaný, ale dostačující prostor pro přespání, hygienu i přípravu jídla.

Ubytování (3 / 5)

Bungalovy v kempu oddělené od sebe živými ploty, veranda, malá koupelna se záchodem, kuchyňský kout + palanda v hlavní místnosti, spací kout s postelí cca 140 cm + 1 skříň. Parkovací místo může být vzdálené od bungalovu.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

V bungalovu klimatizace, lednice, MW trouba, el. vařič a kávovar + nádobí, také sušák na prádlo a televize. Není k dispozici varná konvice. Místní deky nevábné ( měli jsme vlastní + vlastní povlečení). Malý čistý bazén k dispozici, prádelna u recepce. Wifi dostupná v prostoru recepce poblíž silnice, bez pohodlí, soukromí nebo stolu, případně jen lavička na chodníku mimo otevírací hodiny recepce . Hlavní těžké vjezdové brány pro auta se musí vždy ručně odtlačit a zase zavřít. Recepční byli vstřícní a vyřešili s námi ochotně všechny problémy (nefunkční lednice, chybějící vybavení), ale je nutná francouzština (bez angličtiny). Sportovní ani kulturní vyžití jsme nehledali, takže neposuzujeme.

Okolí hotelu (3 / 5)

Městečko Gruissan není pěšky dostupné, spíše autem nebo na kole. Ve volných a slunných dnech obsazené silnice i parkoviště. Okolní krajina je skalnatá, plná vinic a zajímavá. Pláž je nedaleko, obchody pro turisty a restaurace jsou poblíž.

Celkový dojem (3 / 5)

skromné ubytování za rozumnou cenu

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.