Prohlídka hotelu Carana Beach

Recenze hotelu Carana Beach **** - Seychely - Mahé - Glacis

Moderní hotel, který vyčnívá svoji jednoduchostí a především nechce nechat klienty přijít na mizinu!

Ubytování (5 / 5)

Pokoje jsou bungalového typu v rozlehlé zahradě. Většina pokojů má svůj privátní mini bazének na terase. Pokoje jsou velmi prostorné, čisté a hlavně velmi moderně vybavené. Každý host navíc dostane od hotelu plážové žabky a hotelovou kosmetiku. V hotelu navíc nepotřebujete adaptér, mají uzpůsobené zásuvky pro všechny typy nabíječek.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

V hotelu nepotřebujete adaptér, mají uzpůsobené zásuvky pro všechny typy nabíječek. Hosté v hotelu nemusí pro suvenýry jezdit na místní trhy nebo do vesnic, jelikož obchod se suvenýry se nachází přímo v hotelu. Za příplatek je i služba na praní prádla. Hotel má k dispozici svoje wellness, kdy masáže a salón krásy jsou za dodatečný poplatek.

Pláž a moře (5 / 5)

K hotelu náleží rozlehlá, písčitá soukromá pláž. Přístup do vody je možný spíše po levé straně, jelikož na druhé části se nachází větší kameny (viz fotografie). U pláže jsou obrovské kameny, které jsou typické pro celé Seychely a dodávají okolí tu pravou exotickou atmosféru.

Okolí hotelu (5 / 5)

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel na mě dýchal tou pravou dovolenkovou atmosférou a především milý přístupem personálu. Hotelový resort je opravdu rozsáhlý, je vhodný především pro ty, kterým nevadí procházky na pláž, na jídlo.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.