Celkem krásná dovolená

Recenze hotelu Cenger Beach Resort & Spa ***** - Turecko - Side - Kizilot

První tři dny dovolené super, pak už to byla nuda. Týden opravdu stačí. Příště pojedeme určitě zase do Turecka ale do jiného hotelu.

Ubytování (4 / 5)

Měli jsme pokoj pro tři, i když jsme byli dva. Úklid každý den i doplnění ledničky pitím. Dokonce nám paní uklízečka poskládala pyžamo, co jsme pohodili pod polštář.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídla co hrdlo ráčí. Opravu moc dobré. Pouze salám vypadal levně, ten jsem ani neochutnala. Ze zmrzliny mi bylo nevolno. Dorty vynikající, taktéž káva a drinky.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel pěkný, čistý, milý personál. Z balkonu se nemůžete kochat na moře, protože před tento hotel postavili jiný větší hotel, který zastínil výhled. Animace nic moc.

Pláž a moře (3 / 5)

Většinu času jsem trávila na břehu a nechala se omývat vlnami. Vstup do moře složitý, ale teplota vody v moři úžasná, teploučká i v druhé polovině září. Lehátek dostatek, nestalo se nám, že nebylo volné.

Okolí hotelu (3 / 5)

Zapomeňte na promenádu. Hotel stojí osamoceně v krajině.

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel bych ohodnotila 4*. Pláž by se měla zlepšit, hlavně vstup do moře .Kladně hodnotím, že hned po příjezdu na hotel na recepci dostanete náramek a okamžitě můžete využívat všechny služby a to až do odjezdu .

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.