Cha-Da Beach Resort & Spa

Recenze hotelu Cha-Da Beach Resort & Spa ***** - Thajsko - Ko Lanta - Ko Lanta

Hotelový komplex v tropické zahradě přímo u pláže Klong Dao v blízkosti centra s obchody a restauracemi.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování v dvoupatrových vilkách s pokoji buď v přízemí s terasou nebo v patře s balkonem. Pokoje mají standardní vybavení - klimatizace, TV, minibar, trezor, set pro přípravu čaje a kávy, chytrý telefon. Koupelny byly v asijském stylu vybaveny sprchovým koutem i vanou. Za příplatek byla možnost pokoje s přímým vstupem do bazénu.

Strava a stravování (5 / 5)

V hotelu jsme využívali pouze snídaně. Vždy se zde nacházel bohatý výběr od pečiva, marmelád, dortíků, přes sezónní ovoce a zeleninu po tradiční asijské nudle, maso, rýži.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hosté mohou v resortu využít venkovní bazén, fitness centrum, kavárnu, bar, restauraci či lázeňské služby v plném rozsahu. Hotel jsme navštívili těsně přes hlavní thajskou sezonou, tudíž zde nebylo mnoho turistů a nebyl plně obsazený. Pokoje i venkovní prostředí bylo vždy čisté. Personál byl milý a ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž Klong Dao s pozvolným vstupem do moře a výrazným odlivem hned u hotelu. Na hotelu jsme trávili dvě noci a oba večery foukal vítr, tudíž byly větší vlny. Slunce zapadá okolo 18 hodiny a pohled na zapadající slunce za moře je nezapomenutelný. Na pláži se nachází spoustu barů, restaurací a thajských masáží.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel se nachází ihned u pláže, na které naleznete spoustu barů a restaurací. Do centra se dostanete tuk tukem, které se nachází hned u hotelu. Cesta do cesta trvá asi 10 minut.

Celkový dojem (5 / 5)

Velmi příjemné prostředí, čistota, milý personál a nádherná nekonečná pláž.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.