Detail recenze: Hotel Chaika Beach Resort

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Pavlína:
Tento hotel má nejlepší za sebou

Ubytování

Recepce honosná,pokoje mají zastaralé vybavení.Židle na balkoně bez nohy, přistýlka roztržena a úplně zničená špinavá proležena matrace.Na pokoji jsme měli jen jednu přikrývku a ta byla od krve.V koupelně není zásuvka.


Strava a stravování

Na tak velký hotel málo stolů, příborů, žádné solničky, věčně prázdné mísy s jídlem.Obsluha pomalá, neochotná. Popadané jídlo se válí po zemi,nikdo si toho nevšímá.U vchodu do jídelny stojí personál,s mobilem u ucha ,ale nechá vystupovat lidí v mokrých plavkách,po kterých je mokré čalounění na židlích. Lidi nechají vynášet jídlo na talířích, které pak nacházíte po celém hotelu na zemi. Malý a stále se opakující výběr jídla, kávovary věčně nefungují, zastaralé vybavení.Svačiny vydává personál, nechá lidi chytat rukama do taců s jídlem, dělá to i personál a vedení hotelu. Výdej nápojů věčně zavřený.


Vybavení, služby a personál

Vybavení zastaralé, poškozené,zápach.Každý den vynesené odpadky. Při výměně osušek a ručníků odebraly a nedaly nové. Recepce nervózní, neochotná, žádný animační program,jen jeden zaprášený bar.


Pláž a moře

Pláž velká, čistý písek, teplé moře.Nekdy se objevují řasy.


Okolí hotelu

V okolí velké vyžití, stánky, různé atrakce,restaurace


Celkový dojem

Poloha výborná,v hotelu se zastavil čas


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.