Říjnový odpočinek

Recenze hotelu Citrus Hikkaduwa *** - Srí Lanka (Cejlon) - Galle - Hikkaduwa

Na hotelu je hned od začátku vidět, že je starší. Služby jsou však na dobré úrovni.

Ubytování (2 / 5)

Bohužel jsme dostali snad nejhorší pokoj v hotelu. Říkali jsme mu -1 Promo a to z důvodu jeho polohy. Nacházel se pod úrovní země, měl tak výhled na ošklivou zeď. Pokoj byl hned naproti venkovní jídelně, takže nepříjemný rachot příborů a talířu+ hlasité hudby. Hudba mi normálně nevadí, ale kdybych jí neměla až v koupelně a v ložnici... Dost rušivý element. Před pokojem byla terasa s křesílkama. Pokoj byl špatně odhlučněný, takže jsme slyšeli všechny, kdo prošli kolem. V koupelně chyběly sprchové dveře, nebyl tu ani závěs. Musím podotknout, že na druhou stranu tu bylo vše čisté. V pokoji byl trezor, minibar, set napřípravu kávy a čaje.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo mě tu velice potěšilo, všechno chutné, čerstvé, velký výběr. Jídelna se nacházela venku, takže jsme viděli přímo na moře.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel má starší bazén, ze kterého je krásný pohled na oceán, z druhé strany pohužel skoro až na ulici. Celkově by to chtělo menší vylepšení některých částí hotelu.

Pláž a moře (4 / 5)

Tento hotel jsem navštívila v říjnu, proto nebylo moře vhodné pro koupání z důvodu velkých vln. Pláž byla ale pěkná čistá, hned před hotelem. Kousek byl písek a pokračovalo to různými korály.

Celkový dojem (3 / 5)

Velice mě mrzí, že jsem musela napsat negativní hodnocení k pokoji a doufám, že ostatní pokoje nejsou tak hrozné jako ten náš.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.