Detail recenze: Hotel Club Diana Rimel

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Cena
od 9 042 Kč/os
Kočička.:
Tento hotel absolutně neodpovídá 4* ,pokoje vybydlené,nábytek zničený,opadaná omítka,plíseň v koupelně......za 14dní dovolené nám nebyla ani jednou vytřena podlaha,denně nebyli měněny osušky s ručníkami nebo úplně scházeli,toaletní papír nedoplňován(pro ten jsme si chodili na recepci) ,personál na recepci a dole v baru absolutně neochotní,arogantní,drzí a delegátka také zoufalá. Rada pro všechny klienty tohoto hotelu.NIKDY!!! se nenechte nastěhovat do pokojů začínajících 7,tzv.sedmistovky,to je totální katastrofa,nejsou zaneseny ani v plánu hotelu,ale zkouší tam nastěhovat snad všechny čechy a čekají,co si necháme líbit.A poté začíná marný boj o nový pokoj jak s delegátkou tak i recepcí. Pláž hezká,moře teplé,ale denně množství chaluh,jak na břehu tak i v moři,což je velice nepříjemné. Jídlo celkem dobré,kuchaři fajn,číšníci celkem také. Animační tým SUPER!!! Celkový dojem dovolené,nic moc.Hotel architektonicky hezký,ale služby a některý personál absolutně nepřijatelné!!! Na vrácení zpět to určitě není. Většina čechů tam byla zklamána,zvlášte ti,kteří se tam vraceli.Úroveň prý klesla o 100%.

Ubytování

Katastrofa.


Strava a stravování

Celkem dobrá ,ale úroveň stolování a příprava pro hosty velká bída.Kokteil Rimel beach rovněž zoufalé.Kluci v baru na pláži,ti byli šikovní na koktejli.


Vybavení, služby a personál

Personál recepce a bar pod recepcí katastrofa.


Pláž a moře

Pláž hezká,moře kazí chaluhy.


Okolí hotelu

Dobré.


Celkový dojem

Už by jsme se nevrátili,hlavně kvůli personálu,službám a delegátce .


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 8–19 h