Detail recenze: Club Hotel Nena

  Turecko, Side, Kizilagac

5/5

Jana.moch:
Byli jsme zde s mužem poslední týden v říjnu a začátkem listopadu. Hotel, který má kapacitu okolo 1000 klientů, byl skoro prázdný. Byl to jak balzám na duši. V zahradách voněl jasmín, všude kvetly ibišky, šťavnaté mandarinky lákaly k utrhnuti, pomeranče vyzývali k ochutnání a nemluvě o granátových jablkách, která svou rudou barvou již zdálky na sebe upozorňovala. Cítila jsem se jak princezna z tisíce a jedné noci. Kde všichni číšníci pro mne pracovali a nabízeli mi nespočet tradičních tureckých jídel. Postele byly každý den krásně a vždy jinak upraveny s ozdobeny různými květy.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Vždy nádherně a profesionálně , s nevídaným uměním uklizena lůžka, každý den voňavé pokoje.


Strava a stravování

Hotel nabízel jak bezpočet klasických tureckých jídel, tak nezapomněli i na příznivce Fastfoodu a samozřejmě na nejmenší turisty , kdy maminky měli kompletní nabídku pro své ratolesti.


Vybavení, služby a personál

Pokoje byly vybaveny klasicky s tv a nabídkou 100 kanálu v různých jazycích. Hotel je v celém komplexu dokonce i na pláži pokryt WiFi signálem pro své zákazníky. Jsou zde dva velké, hlubší bazény pro plavce, dva dětské bazény a bazén s tobogány, které jsem všechny vyzkoušela. Nejkrásnější zde bylo objevit dům, který byl určen jen pro děti, byla zde mateřská školka, dokonce pokoj pro maminku s postýlku pro miminko a to vše u dětského bazénku, v jehož blízkosti se nachází i velký plavecký bazén a pláž.


Pláž a moře

Pláž je součástí areálu hotelu s barem, dětským hřištěm a nádherným molem, kde si člověk může sednout a i zde objednat osvěžující drink. Jelikož more je zde plné drobných kamínků, je také pláž je trochu kamenitá, což brání rychlému vstupu do moře. Tam, kde nedosahují vlny je jemný písek, vhodný na dlouhé procházky po pobřeží.


Okolí hotelu

Hned před branami hotelu se nachází velké moderní nákupní centrum, které hlavně my ženy oceníme. Také se zde nachází stanoviště taxi a opodál také dolmuš - turecká autobusová doprava. Vše je součástí města Kızılağaç, po jehož promenádě se nachází spousta obchůdků, lákajících k nákupu.


Celkový dojem

Báječné místo a hodláme se tam opět příští rok v říjnu vydat.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Mládež
  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Club Hotel Nena

CLUB NENA

Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilagac
Přímo u pláže Hotely s bezbariérovým přístupem Nízká záloha od 990 Kč Hotely se skluzavkami / tobogány

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno