Detail recenze: Hotel Club Residence Alaska

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Folgaria

5/5

Evžen:
Byli jsme ubytováni v termínu 8.3.-14.3. přes CK N****, ta nám však velmi přesné informace o ubytování neposkytla - takže jsem si info vyhledala na internetu. Skutečnost nás po příjezdu mile překvapila.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Byli jsme ubytováni v apartmánu bilo6 - pro 4 dospělé - ideální. Apartmán pěkně řešený, prostorný, s dostačujícím vybavením (jen my češi potřebujem větší hrníčky na kávu a struhadlo na eidam). Terasa z apartmánu prostorná na slunnou stranu s pěkným výhledem.


Strava a stravování

Stravování vlastní.


Vybavení, služby a personál

Vybavení trochu starší ale v naprostém pořádku. ( spíše, jak je patrno podle ceny, pro méně náročné) Wifi zdarma nepřetržitě v celém objektu. Teploučký bazén,vyhřátá sauna, ve večerních hodinách každodenní animační program pro děti. Personál vstřícný - hovořící ale pouze anglicky a italsky , takže němčinu jsme neaplikovali.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Sjezdovky nádherně upravené. Krásně propojené. Jak pro začátečníky, tak pokročilé. Nikde nečekáte ve frontě. Pokud potkáte deset lyžařů na jedné sjezdovce, už je to pro vás moc.


Okolí hotelu

Residence leží na samém okraji krásného nostalgického centra Folgarie a přitom na pěkném klidném místě.


Celkový dojem

Velmi krásná a klidná dovolená v zatím davy neobjeveném středisku. Zde si vychutnáte jak požitek z lyžování, tak krásu a nostalgii Itálie.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 9–18 h