KLADNÉ HODNOCENÍ

Recenze hotelu Club Residence Alaska *** - Itálie - Trentino - Alto Adige - Folgaria

Byli jsme ubytováni v termínu 8.3.-14.3. přes CK N****, ta nám však velmi přesné informace o ubytování neposkytla - takže jsem si info vyhledala na internetu. Skutečnost nás po příjezdu mile překvapila.

Ubytování (5 / 5)

Byli jsme ubytováni v apartmánu bilo6 - pro 4 dospělé - ideální. Apartmán pěkně řešený, prostorný, s dostačujícím vybavením (jen my češi potřebujem větší hrníčky na kávu a struhadlo na eidam). Terasa z apartmánu prostorná na slunnou stranu s pěkným výhledem.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování vlastní.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení trochu starší ale v naprostém pořádku. ( spíše, jak je patrno podle ceny, pro méně náročné) Wifi zdarma nepřetržitě v celém objektu. Teploučký bazén,vyhřátá sauna, ve večerních hodinách každodenní animační program pro děti. Personál vstřícný - hovořící ale pouze anglicky a italsky , takže němčinu jsme neaplikovali.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Sjezdovky nádherně upravené. Krásně propojené. Jak pro začátečníky, tak pokročilé. Nikde nečekáte ve frontě. Pokud potkáte deset lyžařů na jedné sjezdovce, už je to pro vás moc.

Okolí hotelu (5 / 5)

Residence leží na samém okraji krásného nostalgického centra Folgarie a přitom na pěkném klidném místě.

Celkový dojem (5 / 5)

Velmi krásná a klidná dovolená v zatím davy neobjeveném středisku. Zde si vychutnáte jak požitek z lyžování, tak krásu a nostalgii Itálie.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.