Detail recenze: Hotel Club Thapsus & Beach Resort

  Tunisko, Mahdia

4/5

Pavla:
Ráda bych začala tím, že při příletu do Tunisu mě chytl trojkanný nerv, ale to bylo ještě nic oproti příjezdu na hotel. Byla to naše první společná dovolená s přítelem, na kterou jsme se velmi těšili. Hned při příjezdu na hotel jsme chvilku čekali na ubytování, dorazili jsme před půlnocí. Po obdržení klíčů a zaplacení pár šprdliků navíc, nás odvedli na pokoj ... Co Vám budu, když jsme procházeli studenými chodbami napříč pokojům, upřímě jsem se bála :-D ale berme to pozitivně, přisli jsme na pokoj a ŠOK... Jakoby fotky na stránkách, které nabízí cestovka, podle mě museli fotit v jiném hotelu, ale dobrý, s přítelem nejsme nároční a hlavně že je postel a koupelna. Ráno při vstupu do jídelny jsme usoudili, že velký výběr není, ale zlatý vejce a něco skladkého na zub se přeci jen našlo. Sice na Vás při jídle sedají mouchy, jelikož jich tam je opravdu moc. Ale to se také dalo přejít. Bazén a komplex hotelu v pořádku, rádi jsme chodili do Lobby baru, kde jsme si vychutnali nápoje a relaxovali. Jinak pláž a moře, DOKONALOST, pláž čistá, plná mušliček, sem tam nějaká medůza v moři, ale když jsou vlny, člověk na ně rychle zapomene. Mimo to, okolí mimo hotel je smutný, špinavý, nedoporučujeme jezdit úplně mimo, jelikož bezpečné to není ani náhodou. Jeden den se nám zlomil klíček v zámku a na recepci problém vyřešili během 10min, takže služby docela OK. Celkově, jelikož jsme šťastní a zdraví lidé, jsme si pobyt užili v rámci nějaké zkoušky, užili a hlavně si užít to, že jsme mimo každodenní režim. Samozřejmě může to být lepší, ale i horší. Ale budu věřit hotelu, že pár věcí vylepší...

Ubytování

ŠOK... Jakoby fotky na stránkách, které nabízí cestovka, podle mě museli fotit v jiném hotelu, ale dobrý, s přítelem nejsme nároční a hlavně že je postel a koupelna


Strava a stravování

Ráno při vstupu do jídelny jsme usoudili, že velký výběr není, ale zlatý vejce a něco skladkého na zub se přeci jen našlo. Sice na Vás při jídle sedají mouchy, jelikož jichtam je opravdu moc. Ale to se také dalo přejít. K obědu a večeři to bylo lepší, ale po této dovolené nebudete chtít vidět červenou cibuli, papriku a salám, hodně dlouho. Skoro ve všem jídle.


Vybavení, služby a personál

Personál se k nám choval s úctou, animátoři byli fajn, bavili nás.


Pláž a moře

Jinak pláž a moře, DOKONALOST, pláž čistá, plná mušliček, sem tam nějaká medůza v moři, ale když jsou vlny, člověk na ně rychle zapomene.


Okolí hotelu

Mimo to, okolí mimo hotel je smutný, špinavý, nedoporučujeme jezdit úplně mimo, jelikož bezpečné to není ani náhodou. Jeden den jsme si udělali výlet do Mahdie, ale velké zklamání. Špína, otravní obchodníci, ženám a holkám se doporučím více obléct a když vidí blondýnu, no tě pic, držte si u sebe svého chlapa a on vás.


Celkový dojem

Zkušenost dobrá, ale příště zvolíme úplně jinou destinaci pro dovolenou.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.