Dojmy z Balatonu

Recenze hotelu Club Tihany Hotel **** - Maďarsko

Celkově jsme byli spokojeni, co CK slibovala, to bylo také splněno. Je fakt, že jsme nebyli nuceni využít možnosti kontaktů, které CK doporučovala (delegát na telefonu, S.O.S)

Ubytování (4 / 5)

Ubytování bylo slušné, akorát bych u 4 hvězdičkového hotelu očekával klimatizaci jako standardní výbavu pokoje.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Již jsem zmínil absenci klimatizace. Objektivně však musím přiznat, že pokoje otočené na jih (s výhledem na jezero), klimatizaci měly. CK však bohužel nenabízí možnost výběru pokoje. Personál hotelu velmi vstřícný a ochotný, trochu problém s domluvou v anglickém jazyce, upřednostňují němčinu, kterou já neovládám, ale domluvit se šlo.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž u hotelu, na břehu jezera čistá, s dostatkem stromů, poskytujících stín, dostatek lehátek. na 4 hvězdičkový hotel však velmi slabá (v porovnání s přímořskými destinacemi) vybavenost pro volnočasové aktivity - absence například půjčovny loděk, šlapadel, elektročlunů, poměrně chudé vybavení pro děti (jeden malý bazének s jedinou skluzavkou, absence animátorů pro řízené dětské aktivity.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu tvoří de facto resort, prostředí hezky upravené.

Celkový dojem (4 / 5)

S výše uvedenými výhradami, dobrý

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.