Povedená dovolená

Recenze hotelu Coin De Mire Attitude *** - Mauricius - Severní pobřeží - Cap Malheureux

Pěkná dovolená na zeleném ostrově Mauricius.

Ubytování (4 / 5)

Ubytovaní jsme byli v pokoji typu Superior. Pokud si chcete dovolenou na tomto krásném ostrově užít, moc času v pokoji netrávíte a proto hodnotím ubytování kladně a jako dostačující. Nábytek je stylový a odpovídající hotelu 3*. Velká skříň, minibar, konvice na přípravu čaje nebo kávy, hrnečky, skleničky na víno a nápoje. Plazmová televice a trezor bez příplatku. Denně probíhal perfektní úklid, výměna ročníkú. Není co vytknout.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování jsem využili formou polopenze a opět si není na co stěžovat. Výběr z několika jídel, jak klasických od těstovin, až po místní speciality. Snad jen zeleniny mohlo být o něco více, ale to suplovalo několik druhů ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení hotelu jsme moc nevyužili, ale určitě bych chtěla zmínit, že tak milý personál jsem nikde na svých cestách nezažila. O své klienty se stará perfektně a skutečně se snaží, aby se jim u nich líbilo. Včetně osobního přístupu personálu, každý den živá hudba, rozlučková party večer před odjezdem.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž byla hned u hotelu (stačilo přejít silnici). Je veřejná, ale několik lehátek a slunečníků je pro hosty hotelu. Z pláže je krásný výhled na ostrov Coin De Mire, ale bohužel také funguje jako přístav lodiček, což celkový pohled lehce kazí.

Okolí hotelu (3 / 5)

V okolí hotelu není žádná restaurace, kam jde př. zajít na oběd, nebo obchod, kde by se dala koupit voda (která je v hotelu zbytečně drahá), ale před hotelem je stále k dispozici taxi, které vás odveze do 10min. vzdáleného městečka.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem - tento hotel mohu vřele doporučit, co se týká poměr kvality vs. cena. Skutečně jsme takový servis nezažili v kdejakém 4* hotelu.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.