Klidná a bezproblémová dovolená

Recenze hotelu Coral Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

První návštěva Egypta a naprostá spokojenost v jednom :) Příjemné, čisté a klidné prostředí hotelu, nádherné moře s bohatým podmořským životem a chutné jídlo (to je asi hodně subjektivní záležitost). Hotel jako takový mohu vřele doporučit.

Ubytování (5 / 5)

S přítelkyní jsme byli velice spokojeni, čistý a vcelku vkusně zařízený domeček nám skvěle vyhovoval jak prostorově, tak svou pozicí v ohromném areálu resortu (věřím, že ti, co neměli takové štěstí a byli ubytování v odlehlejší části, mohli mít jiný názor). Pokud bych měl zmínit aspoň nějakou výtku, byla poněkud hlučnější klimatizace.

Strava a stravování (4 / 5)

Bohatý, i když opakující se výběr snídaní, rozmanité obědy a večeře. Dezerty byly jediným výrazným minusem celého stravování, jinak jsme neměli výtky, vše bylo chutné a dostačující.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Dostatečné a bezproblémové jak vybavení, tak služby poskytnuté hotelem. Personál byl úslužný, kulturní odlišnosti jsou samozřejmě pochopitelné. O sportovních možnostech jsem věděl, ale v tom horku nebyla síla ani chuť je zvlášť využívat, bohatě stačilo moře :) Večerní animační programy nás zvlášť nezajímaly, ale když už jsme je navštívili, měly velice kolísavou úroveň (úsměvná trapnost vs. výborné představení). Animátoři jako takoví byli velice milí a snaživí a starali se o hotelové hosty.

Pláž a moře (5 / 5)

Vlajková loď hotelu. Ač Hurghada není podmořským životem tak známá jako Marsa Alam, zrovna tato část letoviska skýtala skvělé podmínky pro šnorchlování. Kdo není potápění nakloněn, pro toho byly vyhovující dvě lagunové pláže s čistou průzračnou vodou. Pláže jako takové byly udržované a bylo vidět, že se o ni hotel velice pečlivě stará. Slunečníky a lehátka byla často volná. TOP!

Okolí hotelu (5 / 5)

Nebyli jsme více v okolí jak přímo v resortu, u kterého ale vypíchnu nádherné palmy, kaktusy a sukulenty, které byly rozmístěny spolu s jinými ozdobami a okrasnými prvky v celém areálu. Dál od resortu je jen počínající poušť.

Celkový dojem (5 / 5)

Výborná dovolená odpovídající ceně a skvělé zážitky. Asi bych mohl být i kritičtější, ale myslím, že není proč, byli jsme velice spokojení :)

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.