Prohlídka hotelu Coral Beach 4*

Recenze hotelu Coral Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Klidný hotelový komplex tvořený bungalovy. Hotel má krásnou dlouhou a širokou pláž. Do centra města je to cca 15 km a na letiště 20 km.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je v bungalovech, které jsou v rozlehlé zahradě. Pokoje jsou standardně vybavené. V některých pokojích je vana a v některých je sprcha. Na požádání lze na pokoj dodat rychlovarnou konvici. Každý pokoj má terasu. Za příplatek je možnost ubytování úplně u moře, ale je to zase dál k hlavní budově, kde je restaurace.

Strava a stravování (4 / 5)

V rámci prohlídky jsme neměli možnost vyzkoušet místní stravování. Hotel má hlavní restauraci, 3 a la carte restaurace a 3 bary. Jeden bar v lobby, na pláži a u bazénu. Ve všech barech jsou dopoledne a odpoledne podávané snacky. Na obědy a večeře je možnost i dětského menu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel má 2 bazény, z toho jeden vyhřívaný a jeden menší bazén pro děti. Najdete zde i dětské hřiště. Fitness a stolní tenis zdarma. Za poplatek vodní sporty na pláži. Wifi je na recepci. Animační programy hotel nabízí pro děti i dospělé. V rámci hotelu je kavárna a několik obchodů se suvenýry.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je opravdu moc pěkná. Je široká a dlouhá přes 1 km. Písek je trochu hrubší. Vstup do moře je pozvolný, až dále jsou korály. Moře je opravdu krásně čisté. Lehátka, slunečníky i osušky jsou zdarma. Moře u hotelu je vhodné pro šnorchlování a potápění. Vlevo vedle hotelu je oddělená nudistická pláž.

Okolí hotelu (3 / 5)

Do centra města jezdí za poplatek hotelový minibus. Vzdálenost do města je 15 km, vzdálenost od letiště je 20 km. V okolí jsou další hotely.

Celkový dojem (4 / 5)

Je to jednodušší hotel, ale s kvalitními službami. Jedná se o klidný hotel blízko centra za rozumnou cenu. I když hotel nabízí vyžití pro děti, tak bych ho doporučila spíše dospělým, kteří chtějí klidnou dovolenou.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.