Detail recenze: Hotel Corfu Senses Resort

  Řecko, Korfu, Agios Ioannis Peristeron

4/5

Cena
od 8 890 Kč/os
Pavla Löffelmanová:
Vzhledem k recenzím jsem něco očekávala, skutečnost byla daleko lepší.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování stačilo na přespání, s čím jsme počítali. Denní úklid a výměna ručníků, převlékání komplet postelí 1x za 3 dny, ale starší paní nám dávala čisté častěji. Pokoje jsou různé, některé byly na pohled příjemnější, ale jinak stačilo. Klimatizace funkční, ale v létě je prostě teplo, což spoustě lidem nedocházelo.


Strava a stravování

90% lidí(Slováků a Čechů remcalo...)ale já byla spokojená. Výběr, vše výborné, čerstvé, stále doplňované i před koncem času na jídlo, mořské plody a ryby denně. Pití dostatek, obsluha ochotná a příjemná. Pro děti vše tak akorát a méně kořeněné, takže ideál. Ovoce melouny, blumy, pomeranče, jablka, .. moučníky byly převážně pěny a želé. Snídaně královské. Výborné polévky. Bohužel, když někdo nejí krom kuřete a guláše a svíčkové nic, bude mít i tak problém. Jediné malé minus za dvě jídelní židle pro děti na celý hotel a naše děti(resp.my) bychom ocenili v jídelně dětský koutek. Jídlo předčilo očekávání a to jsem opravdu hodně náročná.


Vybavení, služby a personál

Všude čisto, personál ochotný, na recepci skvělá domluva.


Pláž a moře

Nádherně čisté moře, pozvolný vstup do vody, děti 1 a 3 roky byly ve vodě celý den. Podmořský život také super. Ryby až u břehu. Bez vln, kamínky, občas písek, s botama do vody zn.ideál.


Okolí hotelu

Řekové jsou prasátka, ale okolí hotelu, krom jednoho místa, čisté. Tento hotel široko daleko jeden z těch top. Chybělo jen hřiště pro děti.


Celkový dojem

Dovolenou jsme si užili, moře luxusní, jídlo pro mě též. Děti nadšené. Půjčení auta na procestování ostrova též bez problémů vč. autosedaček. Vosy byly po celém ostrově, takže to není jen tímto hotelem, ale spíše odpadky, které jsou hlavní problém. Doporučuji přibalit i odpuzovač komárů, na někoho nešly, ale já s dětmi asi chutnala. Pro rodiny s dětmi a lidi, co hledají opravdový klid a ne ruch a zábavu je to ideální místo. Pěšky(kočár, nosítko) se dá dojít na jiné pláže nebo do městeček. Jezdí i pravidelně autobus. Možnost řízených výletů nebo pak autem, atd. Já doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h