Skvělý hotel pro válení se a odpočinek

Recenze hotelu Corfu Senses Resort *** - Řecko - Korfu - Agios Ioannis Peristeron

Na dovolenou jsme jeli s partnerem a krásně jsme si odpočinuli. .

Ubytování (5 / 5)

Líbilo se nám hlavně okolí hotelu s krásným bazénem, palmami a zahradou přímo u pláže. Jako jediné mínus bych viděla všudypřítomné vosy, které byly zvláště v zahradě a u bazénu. Pokud jste na vosy alergičtí mohl by to být vážný problém.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo formou bufetu bylo typicky řecké a chutné, což jsme moc ocenili. Bohužel bylo stále stejné, takže při delším pobytu může být stereotypní.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Určitě bych doporučila zařídit si pokoj s výhledem na moře a půjčit si auto, či využít místních autobusů k výletům. Na recepci je k půjčení fén. Personál je milý a ochotný.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře bylo čisté, moc druhů ryb pro šnorchlování se na Korfu čekat nedá, takže malá vodní biodiverzita nebyla překvapením. Pláž s kamínky byla příjemná a nepřecpaná, i když my jsme většinou leželi v zahradě.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je uprostřed ničeho, naštěstí je poblíž obchod a několik restaurací

Celkový dojem (5 / 5)

Tato dovolená se hodí pro turisty, kteří hledají klidnou a romantickou dovolenou. Nehodí se pro někoho, kdo hledá noční život, vodní sporty a snadno se nudí, když nemůže vyrazit za zábavou.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.