Krásný hotel Cotton Bay Resort & Spa

Recenze hotelu Cotton Bay Resort & Spa *** - Mauricius - Rodrigues - Pointe Cotton

Luxusní resort na Rodriguesu nacházející se na překrásné pláži nedaleko Pointe Coton na východním pobřeží. Zátoka u hotelového resortu je poměrně velká, se žlutým pískem a pozvolným vstupem do moře, kde je možno také šnorchlovat. Co se týče stravování, je možná polopenze, plná penze či all inclusive. Je to jediný hotel, které na ostrově nabízí stravování s all inckusive.

Ubytování (5 / 5)

Cotton Bay nabízí ubytování v pokojích Superior, kterých je 40, v privátních Suitách, v rodinných vilách a také nabízí 10x Honeymoon Suity. V pokoji Superior je možné ubytovat tři dospělé osoby a nebo 2 dospělé osoby s jedním dítětem. V rodinných vilkách o velikosti 190 m2 je možno ubytovat až tři dospělé osoby a dvě děti, v privátních vilkách 3 dospělé osoby a nebo 2 dospělé osoby s jedním dítětem. Tyto vilky jsou dále od pláže, nabízejí však naprostý klid a soukromí. Všechny pokoje jsou moderně vybavené, nechybí TV, minibar, kávovar na přípravu kávy, klimatizace, fén.Wifi připojení je u baru nebo na recepci hotelu zdarma.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Co se týče vybavení resortu, nabízí opravdu mnoho. Nádherné spa centrum, fitness, souvenir shop, sportovní aktivity jako plážový volejbal, šipky, 1 tenisové hřiště, dětský koutek, stolní tenis. Na recepci hotelu je možné domluvit si výlety po okolí, případně se domluvit na pronájmu automobilu či skútru. Pro děti jsou k dispozici dětské programy pod vedením zkušených animátorů.

Pláž a moře (5 / 5)

Krásná zátoka se žlutým pískem, pozvolným vstupem do moře. Na pláži se nacházejí lehátka i slunečníky. Je možno využívat kajaky, šlapadla, šnorchlování u hotelu. jsou místa, kde se nacházejí větší kameny, ale vstup do moře nekomplikuje.

Okolí hotelu (5 / 5)

Resort se nachází v klidnější části ostrova, přesto nabízí to nejlepší sportovní vyžití jak pro děti, tak pro dospělé. Kousek od hotelu je jezdecká škola, která je na ostrově poměrně oblíbená. Zajezdit si zde může každý, bez ohledu na předchozí jezdecké zkušenosti. Oblíbeným je určitě výlet na překrásný ostrov Ile aux Cocos, jedná se o celodenní výlet a zařídit si ho můžete na každé recepci hotelu. Mezi zajímavosti ostrova jistě patří zdejší Zipline dráha, která je největší v Indickém oceánu, želví rezervace François Leguat Giant Tortoise and Cave Reserv, jeskyně Caverne Patate, Jardin des 5 Sens, Trou d'Argent Beach, Grand Montagne Nature Reserve aj.

Celkový dojem (5 / 5)

Krásný hotelový komplex s pěknou pláží, příjemným personálem, s možností sportovního vyžití. Doporučuji i náročným klientům.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Seniory
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.