Velmi příjemný hotelový komplex

Recenze hotelu Creta Maris Resort ***** - Řecko - Kréta - Hersonissos

Celkový dojem z dovolené výborný. Velkou devizou tohoto hotelu je personál, všichni byli skvělí, ochotní, příjemní. Stejně tak animační tým se snažil a odváděl dobrou práci. Hotelový komplex je dost rozlehlý,tak se připravte na to, že toho dost nachodíte :-) - hlavní budovy, několik bazénů, bazén se skluzavkami, pláž široká a dostatek lehátek v kteroukoliv denní dobu jak na pláži tak u některého z bazénů. Strava chutná, pouze bychom měli výhrady ke kvalitě džusů (doslazované) a kávy v hlavní restauraci při snídaních, obědech a večeřích. Jinak na baru dostanete dobré expresso či jiné nápoje.Vyzkoušeli jsme v rámci all inclusive a la card restauraci Pythos - krétská bio taverna a vynikající. Doporučujeme rozhodně nějakou restauraci a la card v rámci pobytu vyzkoušet ! Náš pokoj byl v hlavní pokoje Maris, prostorný, pravidelně uklízený a klimatizace celkem tichá a plně funkční. Hezčí a nově zrekonstruované pokoje jsou v bungalové řecké vesničce s označením De Luxe,ale také za vyšší cenu.Normální pokoj byl dostačující. Hotel se chystá na příští zimní sezónu na rekonstrukci pokojů i v hlavní budově.

Ubytování (5 / 5)

V hlavních budovách pokoje normální, dostačující. V bungalové vesničce super.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava velmi chutná, pestrá. V restauraci a la card ještě lepší. Doporučujeme vyzkoušet !!!

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Několik bazénů, bazén se skluzavkami, široká a poměrně dlouhá pláž. Personál naprosto skvělý - portýrem počínaje, přes recepci, pokojské, číšníky až animační tým.

Pláž a moře (4 / 5)

Hrubší písek, dobrý přistup do vody.

Celkový dojem (5 / 5)

Doporučujeme, tento hotel by Vás neměl zklamat.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.