Detail recenze: Hotel Crystal Rocks

  Kypr, Famagusta

4/5

Antonín:
Rozhodnutí na poslední chvíli, manželka byla 6.8.2019 na operaci žlučníku. Ano, hotelový komplex měl již něco za sebou, ale ubytování bylo velmi dobré, strašná výhoda byla pláž přímo u hotelu. Jídlo dietní, vše spíš dušené, na vodě, výhoda pro manželku, sádlo prostě neznají, zákusky dobré, netučné - hodnotila manželka. Jediná výtka by byla ohledně ovoce, byl jen žlutý meloun a poslední dny 2x mandarinky. Hrozny v nedalekém obchodě velmi dobré. Takže raději přidat u hoteliéra 10 EUR na ceně, ale s větším výběrem ovoce, chuť zralého je nesrovnatelně lepší než to z dovozu. Zeleniny bylo dost, chutná. Oceňuji , že pitná voda byla k dispozici celý den, bar s velmi dobrou obsluhou. Na 3 hvězdičky velmi dobré. Vždy se najde něco, co zlepšovat, ale opravdu spokojenost. A velmi kvalitní servis od delegátek cestovky, velmi dobře připravené na výlety, včetně konkurence z Afrodité ? .A mohl jsem porovnat s luxusní residencí Concord, Noemova archa, Artemis. Tak služby sice na vyšší úrovni, ale široko daleko nic. Tady je to v obydlené zóně. Pro normální rodinu s dětmi myslím, že to nemá chybu, i skluzavka a tobogány v provozu, pozvolné moře, teplá voda. Jediná výtka byla v tom, že jsme byli v podstatě o den méně. Přijeli jsme do hotelu v 18.oo v neděli a odjížděli na letiště v 01.00 také v neděli.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

na tříhvězdičkový hotel velmi dobré


Strava a stravování

standardní, chybělo víc ovoce, byl jen žlutý meloun a pak 2x mandarinky


Vybavení, služby a personál

hotel již má něco za sebou, ale udržovaný, květiny a zeleň perfektní. bazén dobrý, úroděti výborný, personál dobrý


Pláž a moře

Pláž písčitě-kamenitá, pozvolný vstup do moře, perfektní, že je to přímo pár metrů od hotelu


Okolí hotelu

Je to v zabydlené oblasti, je možné se projít kolem vilek, do obchodu cca 10 minut cesty


Celkový dojem

Celkový dojem až na to, že jsme byli prakticky o jeden den ošizeni je velmi dobrý, Výlety velmi dobře organizované, velmi dobrý výklad delegátek,


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.