D' Andrea Mare

Recenze hotelu D'Andrea Mare Beach Resort Aparthotel **** - Řecko

Hotel D' Andrea Mare je středně velký hotel s pěkným bazénem se sladkou vodou, línou řekou a skluzavkou pro děti. Hotel není nejnovější, ale čistý a dobře vedený. Celkové hodnocení odpovídá deklarovaným ****.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje nejsou zcela nové, ale vyhovující jak vybavením, tak čistotou. S úklidem a doplňováním prostředků nebyly problémy.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava v řeckém stylu velmi dobrá, výborná a úslužná obsluha a čisté stoly i nádobí. V baru u bazénu jsme prakticky nezaznamenali fronty, nestalo se nikdy, že by pití nebo zmrzlina scházely.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál hotelu příjemný, úslužný a vstřícný. Vybavení vhodné jak pro dospělé, tak pro rodiny s dětmi. Nevýhodou byla malá kapacita wifi připojení k internetu pouze v blízkosti recepce. Obchůdek se suvenýry a základními potřebami je součástí hotelu. S personálem lze hovořit anglicky bez jakýchkoli problémů.

Pláž a moře (3 / 5)

Nevýhodou byl silný vítr na pláži po celou dobu pobytu. V moři se prakticky nikdo nekoupal patrně ne proto, že by zde nebylo dost místa, nebo slunečníků, ale proto, že vítr nebyl příjemný. Pláž byla čistá a udržovaná, písčitá. Ale vzhledem k dostatku lehátek a slunečníků u hotelu a v hotelové zahradě jsme zvolili raději koupání v bazénu a líné řece, což bylo velmi příjemné.

Okolí hotelu (2 / 5)

V přímém okolí hotelu nejsou žádné obchody, ani nic k vidění. Do městečka se dostane člověk za 20 minut pohodlnou chůzí. Je možné si pronajmout relativně levně auto a prohlédnout si celý ostrov samostatně. Nezvyklé a zpočátku nepříjemné byly přelety letadel přistávajících na letišti asi 4km vzdáleném těsně nad hotelem. Zpočátku nás vyděsil hluk (někdy i v nočních hodinách), časem si člověk zvykne. Rozhodně ale nedoporučuji tomu, kdo potřebuje klid a ticho např. ze zdravotních důvodů. Na druhé straně pro nadšence je to hezká podívaná.

Celkový dojem (4 / 5)

Velmi hezká dovolená, plně uspokojí očekávání středně náročného turisty. Není to špička, ale solidní průměr. Oproti 5* např v Maroku s E**** je to dovolená snů.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.