Hodnocení hotelu po 8 letech pobytu.

Recenze hotelu Depandance hotelu Adamantino *** - Česko - Zlínský kraj - Pozlovice

Celkový hodnocení v roce 2019 bez výtek. Není nic jiného dodat.

Ubytování (5 / 5)

Na stáří hotelu se nedá nic vytknout. Po letech co jezdíme na hotel mají snahu hotel rekonstruovat. Není to laciná záležitost, jak asi každý normální člověk chápe. Hold to není hotel Ministerstva Vnitra vedle "PŘEHRADA" kde je vidět jak se hotel upravuje za naše daně.

Strava a stravování (5 / 5)

Snídaně: vynikající bez vyčítek Švédsky stůl jako bufet bez problému, bývá doplňován během snídaně, takže není problém si dát cokoliv na co máte chuť. Obědy: nehodnotíme, nebereme. Večeře: letos opravdu změna k lepšímu. Formou bufetu, kde si člověk mohl nabrat na co měl chuť a kolik toho snědl, dokonce i knedlíky které ocenil chlap, a nemusel trpět hlady.Od doby co se vyměnil šéfkuchař který uměl vařit jenom kuře stokrát jinak, co se nedalo jíst, jsme letos tak spokojení, že jsme se rozhodli znova objednat pobyt.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení je sice retro, ale nejsme náročný na skřínky, koupelnu atd. Takže si nemůžeme po tolika letech ježdění na tento hotel stěžovat. Některé úpravy, asi jsou potřeba, ale víme jak je to nákladné. Hold to není hotel vedle: Ministerstva Vnitra" PŘEHRADA" kde je každý rok vidět úpravy za naše daně. Služby: se malinko pohoršili jak můžeme hodnotit po několika letech návštěvy, kde jsme dostali k pobytu wellness. Personál: nemáme připomínky, pokojské vynikající vždy ochotné, příjemné i hlavní vedení se nám líbilo, bez výčitek.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (1 / 5)

V létě asi nebudeme hodnotit. Bez komentáře.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krása i po tolika letech (8) stále je co nacházet nového.

Celkový dojem (5 / 5)

Každému nenáročnému člověku, rodině, přátelům tento hotel srdečně doporučujeme.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Mládež
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.