Dovolená v Egyptě

Recenze hotelu Desert Rose Resort ***** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

První dovolená v Egyptě a hned na výbornou. V resortu se nám velice líbilo.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj byl krásný, veliký, čistý. Téměř každý den jsme dostávali nové 2 láhve vody, pravidelně doplňovali i mini bar.

Strava a stravování (5 / 5)

Velký výběr jídel - bohaté snídaně, obědy, večeře, hodně zeleniny a hlavně ovoce. Obědy a večeře byly pokaždé jiné. Výborná byla jídla u venkovních grilů. Personál stále běhal, donášel pití, uklízel stoly. A hlavně se stále všichni usmívali.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Celý areál byl moc pěkný, moderní, čistý. Personál byl vždy ochotný. Všude byly krásně rozkvetlé stromy a kytky, vše nádherně upravované. Každou chvíli nás animátoři zvali na nějaké akce (večerní dětské mini disco, aerobik v bazéně nebo v moři, jóga, večerní show pro dospělé atd.).

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž veliká, čistá, dostatek lehátek pro všechny. Moře čisté. Užili jsme si i šnorchlování v zátoce.

Okolí hotelu (5 / 5)

I okolí hotelu bylo upravené a čisté.

Celkový dojem (5 / 5)

Byli jsme v Egyptě poprvé a byli jsme velice mile překvapeni tímto resortem. Areál byl sice veliký (bydleli jsme v hlavní budově a ačkoli pláž byla u hotelu, tak nám cesta na pláž trvala 10 minut), ale udržovaný v čistotě. Bohaté vyžití pro děti - 2 bazény (1 bazén se 2 skluzavkami pro nejmenší), 1 velký plavecký bazén, krásný aquapark se 6 tobogány. Delegáti byli přátelští. Jídla dostatek, i velký výběr pro děti.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.