Krásná dovolená

Recenze hotelu Diamond Premium Hotel ***** - Turecko - Side - Side

V Turecku jsem byla již po páté a musím se přiznat, že mám dost vysoké nároky. Tento hotel je nicméně uspokojil. Hotel je nový, pokoje krásné, bazén obrovský a voda v něm teplá. Na pláž se chodí přes moc hezkou cestičku a na každém kroku natrefíte na hotelový bar. Služby jsou na vysoké úrovni, a zábava po celý den.

Ubytování (5 / 5)

Opravdu nádherné pokoje, které jsou uklizené každý den. Čísla pokojů na chodbě svítí červeně, pokud v pokoji někdo je a modře, pokud je volný. To znamená, že vás uklízečka nebude otravovat, když budete odpočívat na pokoji. Bar je zadarmo a je doplňován každý den. Jediné, co mi vadilo, je společná deka/peřina. Bohužel se pod společnou dekou nevyspím, takže já jsem měla deku a kamarádka peřinu :D. Samozřejmostí je klimatizace.

Strava a stravování (5 / 5)

Velice chutná a pestrá strava, ze které si vybere opravdu každý. Hotel taktéž myslí na vege lidi, takže ani oni nepřijdou zkrátka. Pokud se vám na jídlo nechce chodit do hlavní restaurace, můžete poobědvat v některé z menších restaurací na pláži nebo u bazénu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Služby na vysoké úrovni. Kdykoli byl problém, hned se ho snažili všichni vyřešit. Animační programy byly po celý den a samozřejmě i večer v amfiteáru.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž krásná a uklizená. Lehátka byla u pláže zadarmo. Vstup do moře je ale docela prudký a hned je hloubka, takže nejmenší děti by si asi moc nevyhrály.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí je hezké a uklizené, pokud se však budete chtít večer projít po obchodech, nejbližší možnosti jsou v Manavgatu a pak až v Side. Do obou oblastí však jezdí dolmuše, které staví hned u hotelu. Do Manavgatu se dá dojít i pěšky.

Celkový dojem (5 / 5)

Opravdu krásný hotel, do kterého bych se vrátila znovu.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.