Super pobyt

Recenze hotelu Dimitra Hotel - Řecko

Na tento hotel jsme byli přesunuti po stížnosti na předchozí ubytování.Hotel se nachází v klidné části města vzdálen asi 800m od pláže.All inclusiv se využívá v Hotelu vzdáleném asi 100m.Majitelé tohoto hotelu jsou starší manželé,kteří se vám snaží zpříjemnit pobyt jak to jde.Kdo si chce opravdu odpočinout a nevadí mu vzdálenost od pláže,tomu toto ubytování velice doporučuji.

Ubytování (4 / 5)

My jsme měli dvoulůžkový pokoj.Každá postel má svoje prostěradlo na přikrytí,i svoji deku.Na pokoji je fén,veliká skříň,toaletní stolek se zcadlem,klimatizace,lednice a kuchyňská linka s rychlovarnou konvicí.Koupelna je velká se sprchovacím koutem a WC.

Strava a stravování (4 / 5)

Na tomto hotelu se v době naší dovolené nevařilo,ani nebyl v provozu bar.Na služby all inclusive se chodí asi 100m.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Bazén s lehátky,venkovní sprcha,toalety u bazénu.Velice ochotní majitelé hotelu.Uklizeno a vynešené odpadky každý druhý den.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel je v klidné části města,kam nedoléhá ruch z centra města.Na pláže je to asi 800m a do první taverny asi 300m.Pláž je menší,ale uklizená.Nabízí lehátka a slunečníky(set 2*lehátka a slunečník stojí 8 euro na celý den.Pláž je písčitá,pozvolna se svažující do moře.

Celkový dojem (5 / 5)

Doporučuji tento hotel.Tady si opravdu odpočine každý.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.