Detail recenze: Djerba Sun Beach Resort (ex Jerba Sun Club Hotel)

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

Jitka:
Na Djerbě jsem byla již 4x Všude se najde něco pro a proti, převážně jsem byla spokojena.ALE v tomto hotelu KATASTROFA !!! Jediné pozitivní - pokoj- sice uklid 1 za týden, 2 osušky, papir WC na vyžádání, voda pouze při příjezdu, lednice která nechladí za to vrčí jak buldozer, ale super balkonek - pohoda. První 2 dny celkem ok jidlo, ale po nájezdu Libyjské tlupy .../50Evropanů - 150 Libyjců/ Mimo rýže a jakýchsi bílých brambor které jste zalili omáčkou kde bylo maso kuřecí než se na něj vrhli oni. My 1-2 talíře oni 15-20 na rodinu !!! Když přinesli maso...nemáš talíř, nebo sklenku a při pohledu na jejich stoly se ti obrací žaludek. Rovněž chování dětí a absolutní nezajem rodičů. Paní bydlicí mezi 2 rodinami se s vnoučaty nevyspala 2 noci ani ve dne, známé v noci přes balkon vlezl kradák....nevadí mi nikdo ať je národnosti jaké chce, ale na dovolenou si jedu odpočinout a né svádět boj o kus žvance. Cestovka by měla upozornit že hotel je zcela v moci tamní kultury. P.s. tunisané jsou ok Tento hotel nedoporučuji!! .

Ubytování

Standart


Strava a stravování

Katasrofa - nedostatek jidla / a to jím jak vrabec/ Zoufalé je, že není voda dá ana na pokoj, na vyžádání 1 lahen jakesi slané mineralky , z barelu nesmíš do lahve čerpat, takže 1dcl do kelímku a běhej 200m v noci na zapití léků ?


Vybavení, služby a personál

Ok


Pláž a moře

Až na retro bar ok


Okolí hotelu

Ok


Celkový dojem

Nejdražší tydení dovolená


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes zavřeno