Lyžařská dovolená leden 2019

Recenze hotelu Domina Parco dello Stelvio **** - Itálie

Vybraný hotel byl skvělou volnou pro naši zimní dovolenou. Zvolili jsme termín mimo hlavní sezónu - dobrá volba - lyžařská střediska perfektní, málo lidí na sjezdovkách. Hotel poskytl velice příjemné zázemí pro naše aktivity. Výborná kuchyně!! Ve večerních hodinách k dispozici bazén, sauna. Vstřícný personál.Překvapením byla elegant - večeře v Trentino stylu s místními specialitami a hudební vložkou.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj čistý, k dispozici varná konvice, TV. Dostatek úložného prostoru.

Strava a stravování (5 / 5)

Gastronomie výborná! Snídaně nabízela široké spektrum pokrmů, nebyl problém si vybrat. Večeře velice chutné, výběr z menu den předem. Jediná výtka - z mého pohledu servírovaná večeře se začátkem v 19:30 je příliš pozdě. Minimálně o půl hodiny až hodinu bych čas večeře posunula. Velké překvapení elegant večeře Trentino včetně ochutnávek místních specialit. Výborné!

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

K dispozici wellness zóna - po celodenním mrazivém lyžování velice příjemné. Obsluha milá, ochotná. Po večeři různé akce (karaoke apod.). Výtah pro méně pohyblivé osoby.

Pláž a moře (1 / 5)

...

Okolí hotelu (5 / 5)

Lyžařský areál Peio naprosto perfektní, sjezdovky nebyly přeplněné, krásné výhledy na alpské vrcholy. Dojezd autem pár minut, možnost ski-busu. Nedaleké lyžařské středisko Marrileva Folgarida - dojezd asi 10-15 minut. Více lidí, ale mnohem více sjezdovek a možnost dostat se do oblasti Madonna di Campiglio a Groste.

Celkový dojem (5 / 5)

Perfektní volba jak oblasti, tak konkrétního hotelu pro naši lyžařskou dovolenou. Výborné stravování, milá obsluha.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.