DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND

Recenze hotelu Double Tree By Hilton Resort & Spa Marjan Island ***** - Spojené arabské emiráty

Dovolená byla naprosto perfektní, hotelu se nedá absolutně nic vytknout.

Ubytování (5 / 5)

Pokoje moderně vybavené, vlastní lednice, balkon, fén, TV. Adaptér na všechny druhy el. přípojek. Každý den perfektně uklizeno. U bazénu vždy naprosto čislo, sucho a uklizeno.

Strava a stravování (5 / 5)

Obrovský výběr všeho možného. Snídaně se byla každý den velice podobná, nicméně výběr obrovský - vafle, lívance, vajíčka, zelenina, pečivo sladké i slané, šunky, sýry, marmelády, jogurty, musli, pizza chléb, ovoce... Obědy, večeře - každý den něco jiného - pizzu dělali čerstvou vždy po celou dobu oběda/večeře. Těstoviny dle přání hosta připravili čerstvé. Na výběr bylo po dobu pobytu - rýže na mnoho způsobů, těstoviny každý den na jiný způsob, typické arabské pokrmy, ryby, mořské plody, hovězí maso, kuřecí maso, kalamáry, kachna, sushi, hamburgery, hot dog, nuggetky, lasagne, grilovaná/dušená zelenina, syrová zelenina, ovoce, zákusky, pečivo. Dětský bufet naprosto TOP - každý den nakrájené ovoce, ovocný salát, toustíky s nutellou, teplá jídla se každý den měnila - např. lasagne, těstoviny se sýrovou omáškou, hamburgery, hot dogy, nuggetky, hranolky, grilovaná zelenina, zeleninové lasagně, zmrzliny, donuty, popcorn.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

V životě jsem se nesetkala s takhle ochotným a vstřícným personálem, jako v tomto hotelu.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž čistá, upravená. Bílý písek, dostatečné množství lehátek (jak u bazénu, tak na pláži). Každý den čisté osušky na pláž. Moře bohužel na nás moc teplé, bazén příjemně osvěžující. Na pláži sport centrum - za poplatek půjčují skůtry, paddle boardy, projížďka lodí, kajak, padák apod. Na absolutně směšný poplatek vám nafouknou vlastní lehátko, kruh, jednorožce :) apod.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolo hotelu se dá jít na procházku, ovšem nic moc k vidění není. Před hotelem na promenádě je kavárna, bar, palačinkárna, dětské hřiště. Z hotelu je zajištěn transfer do vedlejšího městečka, kde je obchodní centrum. Také hotel zajišťuje autobus do Dubai Mall.

Celkový dojem (5 / 5)

Jako odpočinková dovolená naprosto super! Určitě bych se do hotelu vrátila znovu.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.