Zážitky ze Zanzibaru

Recenze hotelu Doubletree By Hilton Hotel Zanzibar - Stone Town **** - Tanzanie - Zanzibar - Zanzibar Town

Po řadě vysvětlování s CK ohledně delegáta jsme prožili klidnou a pěknou dovolenou.

Ubytování (5 / 5)

Zaplatili jsme výhled na moře. Nebyl to nutný. Bydleli jsme v přízemí a terasu jsme nevyužili, protože jsme byli na pláži i po západu slunce a pláž byla od pokoje pár kroků. Výhled na bazén a do zahrady by byl určitě také pěkný. Pokoj byl hezký, nábytek stylový, TV jsme použít nechtěli, trezor zdarma, koupelna velká. Moskytiéra bez děr.Přesto doporučuji pro jistotu repelent (Predator forte,DEET 50 %). Komáři SKORO žádní. Dvě malé lahve vody a jedna velká na pokoj denně. Úklid perfektní!!! Káva, čaj, rychlovarná konvice k dispozici. WIFI jsme si zakázali.

Strava a stravování (5 / 5)

Měli jsme AI a moc nám chutnalo!

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál milý, velmi vstřícný, vždy ochoten pomoci. Ibrahim od baru u bazénu byl skvělý, jeho pivo Safari ve skle nikdy nemělo chybu.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž s řasami, i tady větší odliv, který láká k procházkám a komunikaci s Masaji, rybáři, dětmi. Písek bílý. Voda teplá, čistá. Boty do vody je dobrý nápad.

Okolí hotelu (2 / 5)

Jste v černé Africe. U pobřeží rybářská vesnice, CHUDOBA !!! K hotelu nevede silnička, ani cesta, ale přímo TANKODROM.

Celkový dojem (4 / 5)

Zanzibar nás chytl za srdce svým černým drápkem a budeme se zřejmě chtít vrátit. Delegát byl od Fischera a dělal pro klienty náročný výlet 3 v 1 (dvanáct hodin), takže jsme to nevyužili a nelitujeme. Pro nás starce by to bylo moc. Emirates letěli bezva, transfer z terminálu 3 na 2 vůbec není problém, Flydubai je nízkonákladovka, takže jídlo bylo, ostatní za dolárky. Doporučuji malé dolarové bankovky. Jednodolarovek jsme rozdali šedesát, pro děti bonbony. Vízum chtěli platit pouze kartou. Já použil bez problémů VISA. Dvě lejstra vyplňujete na Zanzibaru na letišti, zpátky jedno. Komické bylo, že někteří klienti sháněli propisku. HAKUNA MATATA!!! POLE POLE!!!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.