Recenze hotelu Dreams Palm Beach

Recenze hotelu Dreams Palm Beach Punta Cana ***** - Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro

Doporučuji ,krásný hotel.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj velmi útulný a čistý, 2 lužkovy pokoj se všim-TV Sat, lednička, klima, trezor, socialka, Wi fi vše čiste, funkčni, pohodlné postele ,vyhled na bazén. Každý den doplňovaný minibar. Musím vyzdvihnout koupelnu, byla veliká, s obr. sprchovým koutem, čistá, neustále nové ručníky, a uklizeno každý den.

Strava a stravování (5 / 5)

Obsluha je milí, ídlo bylo velice pestré, veliký výběr zeleniny a salátů, obří výběr sladkostí a dortů, obrovský výběr všeho. Od snídaně po večeři bylo pořád co jíst a pít. All inclusive jak má být.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál pozorný, ochotný, milí a usměvavý, opravdu super.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře teplé a krásné. Bar na pláži dostačující i pro celodenní pobyt na pláži bez návštěvy oběda v hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma a osušky bez zálohy. Pláž písečná.

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí hotelu klidné, ani jsme tam nebyli, jen jsme ji projeli autobusem na výletě, nebyl důvod tam jít. Večer osvětlená pěší promenáda v areálu hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel výborný, hlavně vybavení - skvělé bazény, atrakce, jídlo, moře, bezva počasí, prostě nádhera. Super dovolená,na kterou budeme rádi vzpomínat. byli jsme po celou dobu opravdu spokojeni. Vynikající

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.