Elounda Residence++++(Řecko - ostrov Kréta - Elounda)

Recenze hotelu Elounda Residence **** - Řecko - Kréta - Elounda

Velmi kvalitní služby a překrásná lokalita.

Ubytování (4 / 5)

Zařízení pokojů bylo naprosto funkční a překvapily nás nové kvalitní matrace. Koupelna již něco pamatovala ale fungovala výtečně a mraznička vyráběla rychle ledové kostky. To ale mají všude. Mě zaujal neskutečně nádherný výhled na záliv a hory, tyčící se nad ním. Nemám ráda sterilitu pěti hvězd a již jsem jich pár navštívila. Rezidence nabízí bonus pěkné romantické polohy. Někomu snad nevyhoví delší vzdálenost k moři ale jiný jistě ocení příjemnou procházku a možnost poznat jinou zemi. Hotel disponuje minibusem a dováží klienty zdarma na pláž i zpět na hotel.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování hodnotím pěti hvězdami. Nečekejte okázalost luxusních restaurací ale můžete se spolehnout na kvalitní, petré a vyvážené menu. Např. krevety, muše, zelenina, ovoce zmrzliny, saláty . Masa servírovali vždy minimálně tři druhy ve vysoké kvalitě. Ovocné saláty obsahovaly třešně, což je všude ve světě dražší potravina. Na jídle majitelé nešetří!

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Rezort je rodinný podnik a hlavní slovo mají majitelé, kteří na rezortu bydlí. Personál je velmi profesionální. Začínají pracovat velmi brzy a jsou ohleduplní k hostům. Ob den jsme měli převlečené postele a nové ručníky. Úlkid byl prováděn denně a ne jako v některých jiných lokalitách.... BAZÉN - byl perlou rezortu. Voda v bazénu byla slaná - málo chemie a měřil asi 20 metrů. Skvělé pro sporťáky! Tedy, pokud jste si ráno přivstali. Po té obsadili byzén děti a dospěláci neměli šanci.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláže mají označení "Modrá vlajka" ale nejsou veliké. Doporučuji výlet na Agios Fokas a užít divokých pláží. Je to romantické a skýtá klid a pohodu. Moře je čisté ale trochu jej pročísne vítr "Meltemi", který dokáže pěkné kousky.

Okolí hotelu (4 / 5)

Kopce, vegetace, domky , vilky, bazén, restaurace...

Celkový dojem (5 / 5)

Kvalita za pěknou cenu. Na první pohled normální rezort, na ten druhý kvalita a dobré vedení rodinného podniku.

Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.