Skvělá dovolená

Recenze hotelu Elounda Residence **** - Řecko - Kréta - Elounda

Resort Elounda Residence předčil naše očekávání. Krásný, rodinný resort, poskytující skvělý servis, umístěný nad klidným letoviskem, místě skýtající nádherný výhled na Mirabelský záliv.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování bylo čisté, prostorné, obývací pokoj s kuchyní (lednice, vařič, rychlovarná konvice, základní nádobí)+ ložnice, koupelna s vanou, balkon. Dostatek úložného prostoru. Každý de úklid, jednou za pobyt vyměněny ručníky.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování (polopenze) nebylo co vytknout, večeře byly velmi pestré, polévka, ryby, rizota z mořských plodů, kuře, vepřové, přílohy brambory, těstoviny, luštěniny, zelenina, ovocný salát, dezertíky, zmrzlina. Snídaně od vajec, párků, fazolí, přes sladké varianty, jogurtů, pudinků, štrůdlů uspokojí chutě každého. Na snídaní, byl k dispozici automat na kávu, džus a vodu. Nápoje u večeře se již platily.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení hotelu vévodí velký bazén se slanou vodou + slunečníky, lehátka zdarma. Využily jsme i posilovnu (zdarma) , vybavena skrovněji, ale pro nás dostatečně. V rámci animačního programu jsme se zúčastňovaly aqua aerobiku. Kulturní program probíhal i každý večer. Součásti resortu je i minimarket. Personál je velmi milý, vstřícný. Malinká výtka k signálu wifi, poměrně časté výpadky.

Pláž a moře (4 / 5)

Nejbližší a námi využívaná pláž byla od hotelu vzdálena asi 1km. Větší, rušnější pláž je vzdálena cca 1,5km. Využívali jsme hotelový bus, který jede 4x denně do městečka a poté zpět. Sama pláž byla spíše oblázková s pozvolným přístupem do vody, moře krásně čisté a příjemně teplé. K dispozici sprcha. Slunečník za 2e, lehátko 2,5e.Přímo na pláži není možnost občerstvení, nejbližší taverna cca 200m.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je umístěn v kopci, od městečka vzdálen cca 1km. Přes den doporučuji využívat hotelový bus a večer příjemnou cestou za hotelovým komplexem kolem vilky Anja se projít do večerní Eloundy. Vřele doporučuji výlet na pevnost Spinalonga, lodě z Eloundy vyplouvají co 30min (cena 10e, tam i zpět).

Celkový dojem (5 / 5)

Eloundu provází pověst jako jednoho z nejmalebnějších míst Kréty a dnes mohu říct, že je to pravda. Kouzlo tohoto místa jsme si mohly vychutnat naplno i díky skvělému ubytování v resortu Residence.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.