Detail recenze: Elysees Hotel

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Kristyna Šeredová :
Hotel byl velice pěkný, řekl bych, že dokonce vypadal lépe než na fotkách.Pokoj jsme obdrželi asi za 80 minut po příjezdu, takže velice milé překvapení.

Ubytování

Pokoj byl pěkný a čistý, ale slibovaného balkónu nebo terasy jsme se až na jednu rodinu nikdo nedočkal, ale relativně jsme měli štěstí, protože někteří dostali pokoj bez okna s velkou vitrínou nebo koupelnu s malou vaničkou. Jediným naším problémem bylo v době špičky (8-9,17-18 hod) netekoucí voda, ale jelikož jsme si byli vědomi, že Hurgada stojí na poušti, tak i přesto, že jsme byli ve 4 hvězdičkovém hotelu jsme situaci brali s nadhledem a sprchovali se v jiných časech. Úklid pokoje a vybavení bylo v pořadku.


Strava a stravování

Strava byla velkým zklamáním celé dovolené. Celých 12 dní našeho pobytu se jídla opakovala ve stejném režimu. Snídaně k dispozici omelety, palačinky, párky, 2 druhy sýrů, sladké pečivo, vejce, jediné snídaně byly v normě. Oběd nejhorší jídlo dne, každý den ryba a hovězí asi na pět způsobů, které se neustále opakovaly absolutní absence výběru příloh typu br.kaše, hranolky apod. Příloh jsme mohli čerpat každý den pouze rýži, těstoviny a nedovařené nasladlé brambory. Večeře ryba, hovězí, kuřecí, 2 krát mleté maso. Za pět dní neustálého opakování jídla, kterého nebylo ani ochucené přímo bez chuti jsme těchto jídel přejedeni. V Egyptě jsme byli po páté absolutní absence na příklad ovoce, skopového a grilovaných pokrmů. Nápoje (all inclusive) velké zklamání z 80% v barech, restauraci do 0,1-0,15dcl kelímků s možností vzít si pouze 2 kelímky na osobu byla pro nás tragedie. Upozorňujeme, že bylo 38°C ve stínu a stát neustale fronty u baru nás nebavilo. Dejte pozor all inclusive končí ve 22.00 hod. Byly jsme svědky, jak do barelu s pitnou vodou točili vodu z kohoutku a do lahve od piva nalévaly pivo nealkoholické z plechovky a poté hostům servírovali.


Vybavení, služby a personál

Několikrát jsme využili služby recepce a byli jsme spokojeni. rozhodli jsme se koupit 2 exkurze místní průvodce s dobrou pověstí našli jsme optimalguide.com/Czech . naše volba byla motosafari +orange bay!!!


Pláž a moře

Pláž byla pěkná, čistá s příjemný vstupem do moře. Dostatek lehátek, ručníků, čisté toalety, bar v rámci all inclusive jeden ostatní 3 bary za peníze.


Okolí hotelu

pěkné území


Celkový dojem

Líbilo se nám hotel!


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Elysees Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h