Právě se vrátil z toho hotelu

Recenze hotelu Elysees Hotel *** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Právě se vrátil domů z tohoto krásného hotelu! Na začátku Když jsem četl negativní recenze, byl jsem trochu strach, ale naše tour agentka ujistila, že je vše v pořádku! Říkám, že máme jen pozitivní dojmy o hotelu ao pláži a jídle. Trochu více podrobností bude popisovat naši dovolenou.

Ubytování (4 / 5)

Přijeli jsme do hotelu kolem 20 hodin do 10:00, mohli jsme se přihlásit a dostat klíč od pokoje. 5 minut a my jsme v místnosti. Pokoje jsou čisté, velké, všechno fungovalo velmi dobře, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor, voda byla v lednici a každý den přinesla na 14.00 2 láhve více. Nebylo dost mýdla a šamponu. ale tento problém byl vyřešen od prvního volání na recepci. Čisté pokoje denně. vyměnili ručníky a postel. Žádný problém s místností.

Strava a stravování (4 / 5)

Byly tam dvě restaurace. V 6. patře s výhledem na moře. A dole. dobré pro všechny chutě, číšníci jsou prostě milí lidé krásné uniformy, vždy s úsměvem. Nikdy neviděl negativní záležitost z jejich strany.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Dívky animátoři jsou také skvělé, a tance a Pilates a aqua aerobik byly všechny tam. Optimalguide .com nabídl nejlepší rices pro místní výlety! Šli jsme do rajského ostrova, potápění, rybaření, a to vše v jednom výlet lodí od 8 do 4. Šli jsme do moto safari Také jsme navštívili město Luxor. To je nádherná část historie. Nezapomenutelné pocity !!! Doporučuji každému, aby tam šel. Obecně platí, že o zbytek můžete psát a psát!

Pláž a moře (4 / 5)

Samostatné plus si zaslouží pláž !!! Toto nebeské místo-moře je báječně krásné. Pláž je čistá, s ručníky nejsou žádné problémy. Kompletní nesmysly, které musíte zaplatit za ručníky. Ráno se vydáme na oběd a necháme je na lehátkách. Vrátil se bez problémů všechno je na svém místě. Velkým plusem jsou mola a skluzavky s možností skoku přímo do moře !!!

Okolí hotelu (4 / 5)

Mamsha, mnoho obchodů a kaváren a restaurací

Celkový dojem (4 / 5)

Doporučuji tento hotel ... ale pokud je to pro malé děti příliš nudné. Hotel není vhodný pro rodiny. Děti zde budou mít málo místa. A pro dospělé, mládež sama!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.