Prohlídka hotelu

Recenze hotelu Eri Beach & Village **** - Řecko - Kréta - Hersonissos

Resort Eri Beach & Village patří mezi často navštěvované a oblíbené hotely. Rozsáhlý komplex budov je obklopený všude přítomnými stromy a květinami. Komplex leží v blízkosti skalnaté a písečné pláže na samém okraji letoviska Hersonissos. Upozornění: V Řecku se všude, i v těch nejluxusnějších hotelech, vyhazuje použitý toaletní papír do koše. Je to poněkud nezvyklé, ale snažme se to respektovat :-)

Ubytování (4 / 5)

Moderně a účelně vybavené pokoje jsou dostatečně prostorné a působí útulně. Během letní sezóny od července do konce srpna je klimatizace zdarma. K standardnímu vybavení patří mini lednice, TV a fén. Pokoje jsou opatřeny balkonem nebo terasou a s výhledem na moře pouze za poplatek. Doporučuji mít sebou přípravky proti komárům, nejlépe Repelent a Raid do zásuvky. Nemusíte je vždy využít, ale v mnoha případech je určitě oceníte.

Strava a stravování (4 / 5)

Stravování all inclusive formou bufetu, ale jídlo jsme neochutnali. Jídelna je velmi prostorná. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje, se podávají v uváděných dobách po celý den zdarma. Doporučení: Mimo obsluhované úseky, pijte vodu pouze balenou.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Několik barů a tři bazény se sladkou i mořskou vodou, včetně dětského bazénu se skluzavkami. Slunečníky s lehátky jsou u bazénu zdarma. K dispozici je fitness, stolní tenis, volejbal, vodní pólo, kulečník a tenisové kurty za poplatek. V nabídce resortu jsou pravidelné animační programy pro děti i dospělé. WiFi na recepci a v hale zdarma, jinak za poplatek.

Pláž a moře (4 / 5)

Upravená a čistá oblázkovo-písečná pláž se rozprostírá přímo u hotelového komplexu. Moře bylo v době květnové návštěvy průzračné s klidnou hladinou.

Okolí hotelu (4 / 5)

Budovy resortu leží v upraveném zahradním parku se spoustou stromů a květin. Hotel se nachází v blízkosti promenády a nedaleko centra turistického letoviska Hersonissos. Taverny, obchůdky, restaurace a noční život, zde jsou na dosah ruky.

Celkový dojem (4 / 5)

Pokud máte rádi větší a rušnější resorty, které poskytují spoustu zábavy, solidní zázemí a dostatek pohodlí, pak mohu hotel Eri Beach & Village Všem vřele doporučit.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.