Hodnocení

Recenze hotelu Euro Village Achilleas **** - Řecko

Čtyři hvězdičky v tomto komplexu absolutně neodpovídají.

Ubytování (3 / 5)

Hluk při splachování toalety i ze sousedního pokoje byl srovnatelný s hlukem startujícího boeingu. Kdokoliv spláchl wc, vzbudil všechny okolo. Jezdíme na dovolené od roku 1997, a i požadavek kauce na ovladači ke klimatizaci či televizi (i přes používání obojího, které bylo v ceně zájezdu) se nám zdál trochu neobvyklý. Pokoj strohý, popraskané kachličky v koupelně a každý večer přibližně od 18 - 19 hod nízký tlav ve vodovodním řádu, tzn. že netekla skoro vůbec voda, pokud ano, tak malým proudem a téměř studená, což zase takový problém nebyl. Personál snaživý ochotný a uklízel denně.

Strava a stravování (3 / 5)

Strava neohromila ale neohrozila, spíš průměr ale max. na 3 hvězdičky. Z ryb pouze pangas a to každý den. Dosud v žádném hotelu této kategorie (tzn. 4*) jsme nezažili fronty na jídlo, jako zde. Což nás trochu šokovalo, uráželo a donutilo zavzpomínat na roky před rokem 1989. A to jsme byli v Řecku asi po sedmé. Postupně jak se areál rozrůstá, měla by se zvětšovat i veliklost stravovacího zařízení.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V normě.

Pláž a moře (4 / 5)

Písčitá pláž, větší vlny, ale nebyl problém nalézt své soukromí.

Okolí hotelu (4 / 5)

Celkový dojem (3 / 5)

Odpovídá maximálně 3*.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.