Tento hotel už nikdy!

Recenze hotelu Euroclub Hotel *** - Malta

Malta je krásný a báječný ostrov již jsme tu byli po druhé a určitě ještě pojedeme ale ne do tohoto hotelu. Maltané jsou ochotní, milí a vstřícní lidé. Pláže jsou tři písčité musí se na ně dojíždět autobusem ale to vůbec nevadí protože i z busu se je na co dívat. Malta má spoustu nádherných kulturních památek a jedna dovolená na ně nestačí. Moře je teplé a čisté.

Ubytování (2 / 5)

Pokoj byl celkem slušný paní uklízečka uklízela ob den ale jenom ustlání a vynesení košů. Dvakrát za osm dní nám vytřela. Záchod, umývadlo a vanu nemyla ani zrcadla to jsem utřela sama abych tam celý týden neměla zubní pastu. A na balkon vůbec nešla. A ráno před odletem jsem se dělila o koupelnu s dvěma švábi.

Strava a stravování (1 / 5)

Snídaně denně teplé fazole, párečky, opečená slanina, volské oko, sýr a dva druhy salámu ten kolikrát zapáchal. Marmeláda a med. To se osm dnů jíst nedá. Večeře byla denně fazolová polévka, kuře, ryby, zeleninové saláty denně stejné a denně brambory. V jídelně se nedalo pro vedro ani dýchat protože hotel nemá klimatizaci a větráky nepouštěli.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Hotelový bazén jsem nenavštívila protože je veřejně přístupný za 7,5 EU a chodí se tam snad koupat celý ostrov. A hotelový hosté kteří ho mají jako součást dovolené tam nenajdou místo.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláže a moře jsou úžasné

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu je hlučnější protože se nachází v centru ale blízko autobusového nádraží. Není pro lidi kteří chtějí na hotelu klid. Ale je všude blízko i na nádhernou promenádu okolo moře.

Celkový dojem (3 / 5)

Malta je nádherný ostrov byly jsme zde po druhé ale v jiném hotelu ten byl bez chybný. Euroclub bych nikomu nedoporučovala ani zájezd od ******. Nesplní nic co mají v nabídce. Maltu určitě ještě ano ale ne tento hotel a tuto cestovní kancelář.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.